ANA SAYFA
13 Ocak 2022 ( 80 izlenme )
Reklamlar

Erkeklerin En Çekici Bulduğu Burçlar

1. Akrep (23 Ekim 21 Kasım): Gizeminiz
Akrepler, dünyanızı sallayacak ve ardından sizi ne olduğunu merak ederek yolun kenarına bırakacak yoğun ve gizemli insanlar olarak bilinir. Karanlık ve gizemli yanları diğer burçlar için çekicidir.

Akreplerin arzu edilen bir diğer özelliği de inançlarına olan tutkularıdır. Bu insanlar fikirlerini söylemekten korkmazlar ve her zaman doğru olduğuna inandıkları şeyler için savaşırlar.

2. Terazi (23 Eylül 22 Ekim): Hassasiyetiniz
Teraziler, barış, denge ve uyum arayan son derece hassas ve diplomatik insanlardır. Her zaman başkalarının nasıl hissettiğinin farkındadırlar.


Terazi burcu, yardıma veya desteğe ihtiyacınız olduğunda yanınızda olacaktır, ancak duygusal veya felsefi sorunları tartışmak istediğinizde de orada olacaktır.

3. Boğa (20 Nisan 20 Mayıs): Başarınız
İşi nasıl doğru yapacağını bilen bir kadın veya erkekten daha seksi bir şey var mı?

Boğalar alçakgönüllüdür ancak başarılı olmaya kararlıdırlar ve azimleri ve inatları nedeniyle herhangi bir sektörde mükemmel liderler olma eğilimindedirler .


Boğa burcunda doğanlar sadık ama aynı zamanda güzel şeylerle çevrili olmayı seven çok cömert insanlardır. Ayrıca sevdiklerini şımartmaktan da zevk alırlar.

4. Koç (21 Mart 19 Nisan): Tutkunuz
Koç burcunda doğanlar son derece tutkulu, dürtüsel, kararlı ve son derece bağımsızdır.

Koç genellikle çok çekici ve çekicidir ve kesinlikle astrolojideki en tutkulu aşıklardır. Kendinden emin, inatçıdırlar, sürekli hareket gerektirirler ve hayatta istediklerinin peşinden koşmaktan korkmazlar.


Taşıdıkları şiddetli tutku, onları diğer burçlar için tamamen karşı konulmaz kılar.

5. Aslan (23 Temmuz 22 Ağustos): Cazibeniz
Aslanlar doğal olarak çekici ve hevesli insanlardır ve bunlar onların en çok arzu edilen iki özelliğidir.

Bu bireyler doğuştan yıldızlardır her zaman ilgi odağıdırlar ve coşkuları bulaşıcıdır. Aslanların çekici ve sıcaklık yaydıklarına şüphe yok , ancak bu ilgi arayanlar zaman zaman bencil ve manipülatif olabilirler.

6. Yay (22 Kasım 21 Aralık): Nezaketiniz
İnsanlar Yay burcunun nezaketini ve kendiliğindenliğini süper çekici bulur.

Bu bireyler nazik, özgür ruhlu, eğlenceyi seven, kibar ve maceracıdır. Dürüstlüğe değer veren ve zamanlarını doldurmak için her zaman eğlenceli fikirler veya yeni maceralar bulabilen çok aktif ve enerjik insanlardır.

İLGİLİ:  Yay Kadını Hakkında Bilmeniz Gereken 20 Gerçek Sizin İçin Neyin İyi Olduğunu Biliyorsanız


7. Balık (19 Şubat 20 Mart): Esnekliğiniz
Balıklar son derece duygusal, esnek insanlardır.

Onlar harika dinleyicilerdir, bu nedenle bir sorununuz olduğunda yargılamadan veya sözünü kesmeden dinlerler ve en iyi tavsiyeyi verirler.

Bazen saf olsalar da,  Balıkların ruhları yaşlıdır ve çok bilgedirler , bu yüzden başkalarının üzerlerinde kolayca dolaşmasına izin vermezler.

8. Başak (23 Ağustos 22 Eylül): Zekanız
Başak burcunda doğanlar, her zaman yardım eli uzatmak veya bir sorunu çözmek için orada olan iletişimsel, hassas, organize ve destekleyici insanlardır.


Zeka, Başak'ın en çekici özelliğidir. Zorluklardan korkmayan ve sorunlarla yüzleşmeyi seven birinden daha seksi bir şey yoktur.

9. İkizler (21 Mayıs 20 Haziran): Bilgeliğiniz
İkizler burcunda doğan insanlar inanılmaz derecede zeki, uyarlanabilir, meraklı ve kolay hareket ederler. İkizler, harika hikaye anlatıcıları ve hatta daha iyi arkadaşlar oldukları için en çekici burçlardan biridir .

Planlarınızı iptal etmek zorunda kalırsanız veya işler planladığınız gibi gitmediyse, Geminis bunu kesinlikle anlayacaktır. Ve bu harika özellik, onları arkadaş olmak için en iyi işaretlerden biri yapar.


İnsanlar kabarcıklı kişiliklerini ve öğrenme heveslerini severler. Ancak dikkatli olmalısınız çünkü çekici olmalarına rağmen bu insanların dilleri keskindir.

10. Yengeç (21 Haziran 22 Temmuz): Kendiliğindenliğiniz
Yengeç burcunda doğanlar çok duygusal, sevecen ve sevecen olma eğilimindedir ve onlara aşık olmamak gerçekten zordur .

Spontanedirler, oldukça tahmin edilemezler ve hayatlarındaki herkesi gerçekten önemsiyorlar. Çok destekleyicidirler ve her zaman başkalarının peşinde oldukları şeyi elde etmelerine yardımcı olmak isterler.


11. Oğlak (22 Aralık 19 Ocak): Sürüşünüz
Oğlaklar sessiz kişilikleriyle tanınırlar; ancak, sessiz olmalarına rağmen, hayatlarının her alanında başarılı olmak için inanılmaz derecede odaklı, ısrarcı ve kararlıdırlar.

İnançlarında ve değerlerinde sabit kalırlar ve açılmaları zor olabilir.

12. Kova (20 Ocak 18 Şubat): Tuhaflığınız
Kova burcunda doğanlar, tuhaflıkları nedeniyle çok çekici olma eğilimindedir.


Bu insanlar genellikle hayatı diğerlerinden farklı görürler ve en çok kendi unsurlarında olduklarında çekicidirler. Kova son derece sevecen ve destekleyicidir ve işler ne kadar zor olursa olsun yanınızda olacaktır.

Önerilen İçerikler

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sütsüz Puding Yapılır mı? Bu yazıyı okuduktan sonra çok daha İyi anlayacaksınız kanserin asıl sebebinin kendimiz olduğunu! Birkaç günde tüm kırışıklıklardan kurtaran yoğurt karbonat maskesi Bu Baharat Gözlerinizde %97 Oranında İyileşme Sağlıyor!