HİKAYE
04 Ocak 2019 ( 88 izlenme )
Reklamlar

Yaşlı olmanın sizi yavaşlattığını düşünüyorsanız, Alla Illyinichna Levushkina ile hiç tanışmadınız demektir.

Yaşlanmanın sizi yavaşlattığını düşünüyorsanız, Alla Illyinichna Levushkina ile hiç tanışmadınız demektir.

 Moskova yakınlarındaki Ryazan Şehri Hastanesi'nde cerrah olarak çalışan ve neredeyse 90 yaşında olmasına rağmen - evet, doğru duydunuz - hala her gün 4 operasyon gerçekleştiriyor.

 Engelli yeğeni ve sekiz kedisi ile birlikte yaşayan 89 yaşındaki Alla, 67 yıldır cerrahlık yapıyor ve halihazırda 10,000'den fazla operasyon gerçekleştirmesine rağmen yavaşlamaya niyeti yok gibi görünüyor. Lite FM Alla’ya emekli olma planlarının olup olmadığını sorduğunda, "Bir doktor olmak sadece bir meslek değil, bir yaşam tarzıdır" diyerek "Çalışmayı bırakırsam, tüm bu ameliyatları kim gerçekleştirecek?" diye belirtiyor. 

    Dünyadaki en eski cerrah olduğu düşünülüyor, ama uzun ömürlü olmasının sırrı sorulduğunda; “Uzun ömürlülüğün hiçbir sırrını bilmiyorum. Ben sadece her şeyi yerim, çok gülerim ve çok ağlarım " diye yanıtlıyor!!!

Önerilen İçerikler

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Boşandığı Kocasından Eski Karısına Büyük İnsanlık Dersi Kurban bayramı tam kışın ortasına rastlıyordu. O günler bir soğuktu, bir soğuktu... Kadın öğretmene tekmeyi atan, öğretmeni itibarsızlaştıran zihniyettir. Koca bir ömrün 4 dakikalık duygu yüklü özeti