HABER
11 Nisan 2019 ( 23 izlenme )
Reklamlar

Yapılan Katliamla İlgili Şok Eden İddia

Başkent Ankara'da yaşanan katliamla ilgili şok eden bir iddia ortaya çıktı. Masum hayvanlara yapılan eziyet ve işkenceler affedilmemesi gereken bir olaydır. Köpeklere yapılan vahşetle ilgili ortaya çıkan iddialar ise gerçekten çok üzücü
Önceki gün Ankara’da zehirli tavuk etiyle öldürülmeye çalışılan köpeklerden 3 tanesi daha hayatını kaybetti. Olayla ilgili soruşturma kapsamında polis bölgedeki kamera kayıtlarını incelemeye aldı. Bölgede oturan Levent Ö.’nün 2 kişiye para ve zehirli etleri vererek köpekleri zehirlettiği iddiası öne çıktı.
ANKARA Yenimahalle İlçesi Turgut Özal Mahallesi’nde önceki gün zehirlenerek öldürülen köpeklerin sayısı 13’ten 16’ya yükseldi. Yapılan ilk incelemede köpeklere zehirli tavuk etlerinin verildiği belirlendi. Olay yerinde toplanan tavuk eti parçaları incelenmek üzere laboratuvara gönderildi. Asayiş Şube ile Yenimahalle İlçe Emniyet Müdürlükleri ortak çalışma başlattı. Oluşturulan ekip, şüphelilere ulaşmak için bölgedeki tüm güvenlik kamera görüntülerini toplayarak incelemeye aldı. Yapılan incelemede köpeklerin öldürüldüğü bölgede oturan Levent Ö.’nün, yanına gelen 2 kişiye para ve içinde zehirli etlerin olduğu poşet verdiği belirlendi. Gözaltına alınan Levent Ö. suçlamaları kabul etmezken, köpeklerin görüntülerde görülen diğer 2 kişi tarafından zehirlenmiş olabileceğini ve o kişileri de tanımadığını söyledi.

Katliam iddiası: Kiralık katil tutmuşlar
Köpeklere zehirli et vererek katleden Musa D. ve Aydın G. de yapılan çalışma sonrası gözaltına alındı. Halde balıkçılık yapan Levent Ö.’nün, oto yıkamada çalışan Musa D. ve Aydın G.’ye poşet içerisinde zehirli etler ile para vermesi saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı. Musa D. ve Aydın Ö.’nün, suçlamaları reddederek “Biz poşetleri Ulus’ta bulduk. Bunları köpeklere verdik. Etlerin zehirli olduğunu bilmiyorduk. Levent Ö.’den aldığımız para ise borcu vardı, onu verdi” dedikleri öğrenildi. 

Fevzi KIZILKOYUN / ANKARA-Hürriyet


 


Önerilen İçerikler

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

16 Yaşındaki Gencin Ölümündeki Şok Detay Ortaya Çıktı Merkez Bankası Faiz Kararını Açıkladı Kırşehir nüfusunun neden birden arttığı ortaya çıktı Pes Artık! Yüzde 97 Görme Engeli Olan Otobüs Şoförü Yayaya Çarptı, Bakın Sonrasında Ne Oldu