HABER
20 Temmuz 2018 ( 582 izlenme )
Reklamlar

Vücudunda Dövme Var Diye Sokak Ortasında Bıçakladılar

Pes artık vücudunda dövme var diye sokak ortasında bıçaklı saldırıya uğradı. Ülkemiz nereye gidiyor akıl sır erdiremiyoruz. Ülkemiz özgür bir ülke ve isteyen istediği gibi giyinme ve davranma özgürlüğüne sahiptirler. Bir kaç tane kendini bilmez maganda yüzünden huzurumuz bozulmasın.
Karaman'da dövme yaptığı işyerinin karşısındaki parkta oturan Barış Aybar (34), iddiaya göre "Vücudunda niye dövme var?" diyen 3 kişi tarafından bacağından bıçaklandı.

Olay, Külhan Mahallesi Nusret Uysal Çocuk Parkı’nda meydana geldi. Barış Aybar, iş yerinin karşısındaki çocuk parkındaki bankta otururken yanına gelen 3 kişi, iddiaya göre “Vücudunda niye dövme var?” diyerek bıçakla saldırdı. Sol bacağından iki bıçak darbesi alan Aybar, kanlar içinde yere yığıldı. Çevredekilerin çağırdığı ambulansla hastaneye kaldırılan Aybar’ın sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi. Polis, olayın ardından şüphelilerin yakalanması için çalışma başlattı.
Muammer ŞEN/KARAMAN, (DHA)Önerilen İçerikler

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Amerikalı Bir Baba Çocuklarına Türkiye^yi Gösteriyor; Çocukların Cevaplarına İnanamayacaksınız Tren Kazasında Hayatını Kaybeden Küçük Arda'dan Bu Acı Fotoğraflar kaldı Köpek Bebeğin Bezinden Çekerek Hayatını Böyle Kurtardı Pet Şişe Fırlatmanın, Bıçaklamadan Daha Fazla Cezası Var