BURÇLAR
08 Eylül 2018 ( 506 izlenme )
Reklamlar

Terazi Burcunun En Tatlı Burç Olmasının 14 Nedeni

Terazi Burcu nerede ise neşe ve keyif oradadır. O kimseden esirgemez gülüşünü. Yüzü aşıkken bile tatlı bir tebessüm vardır gözlerinde. Teraziler özel insanlardır. Onlar hayat doludur ve sizi kendine mıknatıs gibi çeker de engel olamazsınız.

1. Zerafetin Simgesidir Onlar

Terazi Burcu denince ilk akla gelen zarafettir. Güzelliktir, yakışıklılıktır onların tabiatı. Nerede görseniz hemen ayırt edebileceğiniz karakteristik özelliklere sahiptir. Çirkin Terazi yoktur.

2. Bir Çocuğun Ruhunu Taşırlar

Eğlenmek istiyorsanız Terazi Burcu ile bunu en iyi şekilde yapabilirsiniz. Sizi kahkahalara boğacağından emin olun. Çocuklar gibi eğlenmesini çok iyi bilirler. Onlarla hem eğlenir hem de huzurun dibine vurursunuz.

3. Estetiğin ve Şıklığın Sahibi Tarz İnsanlardır

Yolda giderken şık giyimli birini görürseniz burcunu sorun, size mutlaka Terazi diyecektir. Öyle asil ve stil sahibi insanlardır ki, onları asla pasaklı göremezsiniz. Hiç kimse bir Terazi kadar giyimine önem veremez.

4. Dengenin Adıdır Terazi

Adı üstünde Terazi Burcu. Denge denildiğinde akla ilk gelmesi gereken insanlardır. Onlara dengesiz diyen biri varsa, bilinsin ki bir teraziden kuyruk acısı vardır. :))

5. İyi Bir Dinleyici ve Arkadaştır

Onunla sohbet etmek gibisi yoktur. Ama konuşmaktan çok dinlemeyi sever. Sizi can kulağı ile sonuna kadar dinler ve dinlediğini hissettirir. Terazi Burcu arkadaşınız varsa kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. Her ne olursa olsun gecenin bir vakti de olsa başınız sıkıştığında koşup gelecektir.

6. Sevmek ve Sevilmek İçin Yaratılmıştır

Terazi Burcu sevginin özüdür. Sevdiği zaman sonsuza kadar sevebilir. Aynı şekilde sevilmek ister. Onlarla evlenmek her gün yeni bir rüyaya uyanmak anlamına gelir. Sevgiliniz bir Terazi ise onu asla ama asla kaybetmek istemezsiniz.

7. Uyum Vazgeçilmezdir

Uyumsuzluktan nefret eder. Uyum sağlayamadığı ortamlarda kendini iyi hissetmeyecek, mümkünse orayı terk edecektir. Gittiği her yerde uyum ve ahenk arar. Kendisiyle uyum sağlayamayan insanlardan uzak durur.

8. Güzel Bakar, Güzel Görür

Güzel olan her şeyi sever. Bir çiçek, bir çocuk, bir canlı kısaca enerjisi iyi olan her şey onun için güzeldir. Değer bilir, değer verir. Değer bulamayacağını anladığı hiçbir yere yaklaşmaz.

9. Kolay Sinirlenmez, Küs Kalamaz

Onları uzun süre öfkeli göremezsiniz. Öfkeleri anlıktır. Bir süre sonra klasik gülümsemesi yüzünde yeniden yerini alacaktır. Bu nedenle anlaşmak kolaydır. Bir Terazi ile anlaşamıyorsan bil ki sorun sendedir ve dolayısıyla diğerleriyle de anlaşamazsın. :))

10. Klasik Sever Bir Moderndir

Klasik olan her şeyi sever, aynı zamanda moderndir. Çağa mükemmel şekilde ayak uydurabilir. En son çıkan teknolojik eşyalardan mutlaka haberi olmalıdır. Telekomünikasyonla arası çok iyidir. Bilgisayarsız ve telefonsuz yapamaz.

11. Keyfine Düşkündür

Çalışkandır ama keyfine de düşkündür. Bu keyifçi haline bazıları tembellik der. Onun umurunda mı? hiç değil. :)) Çalışır didinir kazanır, canı isterse dibine kadar da harcar.

12. Alışverişi Çok Sever

Evet harcar. Sevdiği ve aklına koyduğu bir şey varsa, onu almasına hiç kimse engel olamaz. Sahip olduğu ve değer verdiği eşyasının bir üst modeli mi çıktı, bu işler ondan sorulur.

13. Hüzne Tapar

Terazi Burcu kendi içinde bilinmedik bir yerlerde hüzün taşır. Özellikle ortamlarda hiç beklenmedik şekilde ortaya çıkarır. Ama siz yine de anlamayabilirsiniz onun derin hüzünlerini, çünkü çaktırmaz. Açık açık ne olduğunu söylemez fakat hüznünde boğulana kadar yaşar onu içinde.

14. Adildir

Adaletin simgesidir Teraziler. Onlardaki adalet duygusu hiçbir burçta bu derece gelişmemiştir. Her şeyde olan dengesini özellikle bu konuda çok iyi korur. Kimsenin üzülmesini istemez. Elinden gelse mutluluğu bile herkese eşit şekilde dağıtır O.

Sonuç olarak Teraziysen, sen birilerinin peşinden koşmazsın ama senin peşinde koşan çoktur.

Önerilen İçerikler

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bu 36 sözcükten hangisi içsel rehberiniz? DOĞUM TARİHİNİZE GÖRE HANGİ BİTKİSİNİZ? Doğduğunuz Gün Sizin Nasıl Biri Olduğunuzu Kesin Olarak Söylüyor? Serçe Parmağına Göre Karakter Analizi