HABER
08 Mart 2019 ( 5796 izlenme )
Reklamlar

Telefonunuzdan mutlaka silmeniz gereken en tehlikeli uygulamalar

Telefonunuza yüklediğiniz bazı uygulamalar telefonunuzda bulunan bilgilerinize uşaşıp bilgilerinizi çalıyor. Eğer bu uygulamalardan biri telefonunuzda yüklüyse, hemen bu tehlikeli uygulamayı silin.
İşte size zarar veren o uygulamalar
Telefonunuzda bu uygulamalardan biri bile yüklüyse başınız dertte! Her şeyiniz çalınabilir. İşte Google'ın uygulama mağazasından kaldırdığı ve milyonlarca insanın telefonuna yüklediği o uygulamalar...

Master Cleaner - CPU Booster: Telefonu hızlandırdığını iddia eden bu uygulama aslında tam bir tuzak; yüklüyse ilk işiniz hemen bu uygulamayı kaldırmak olsun.

Antivirus Free : Process Virus: Telefonunuzu koruduğunu iddia eden bir antivirüs uygulaması gibi görünse de; aslında kredi kartı bilgilerinizi çalıyor.

Realtime Booster: Telefonunuzu hızlandırdığını iddia ediyor, ancak bilgilerinizi çalmaktan başka bir şey yapmıyor.

SmartSwipe: Bu uygulama telefonunuza yüklüyse hemen kaldırın; kredi kartı bilgilerinizi anında telefondan çalıyor.

Cartoon Art Photo: Fotoğrafları çizgi filme dönüştüren başarılı bir uygulama gibi görünüyor; ancak kredi kartı bilgilerini çalıyor.

Önerilen İçerikler

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dikkat! WhatsApp'ta Yeni Tehlike Bu okulun öğrencileri eve gitmek istemiyor... Türkiye’de Kadın Olmak Zordur. Hele Boşanmış Kadın Olmanın Ne Kadar Zor Olduğunu Gözler Önüne Seren Bir Yazı İrlanda Dansı Yapan 2 Yaşındaki Dünyalar Tatlısı Ufaklık