HABER
06 Mart 2018 ( 1778 izlenme )
Reklamlar

Taksim Meydanı’nda 70 Yaşındaki Adamdan Erkek Çocuğuna Taciz ...

İstanbul Taksim meydanında, güpegündüz bir erkek çocuğunu 70 yaşında ki mahlukat taciz etti. 
Taksim Meydanı’nda konuşma bahanesiyle yaklaşarak 17 yaşındaki çocuğu taciz ettiği iddia edilen 70 yaşındaki adam, güven timleri tarafından suçüstü gözaltına alındı. Taciz iddiaları kameralara yansırken, mahkemeye sevk edilen 70 yaşındaki zanlı adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
Taksim Meydanı’nda yaşanan olay iddialara göre şöyle gerçekleşti. İstanbul dışından arkadaşını ziyarete geldiği öğrenilen lise öğrencisi Taksim Meydanı’nda bulunan banklarda oturduğu sırada yanına 70 yaşındaki V.A. (70) geldi. Bir süre sonra sohbet etmeye başlayan V.A., çocuğa çeşitli sorular sorarak yaklaşmaya başladı.

Sohbet sırasında lise öğrencisine evli olup olmadığını soran V.A., bir süre sonra Gezi Parkında yürüyüş yapacağını söyleyerek çocuğu kendisine eşlik etmesi için davet etti. Daveti geri çevirmeyen lise öğrencisi ve V.A. banklardan kalkarak yürümeye başladı. Yürüyüş esnasında V.A., eliyle önce çocuğu omzunu tutarak kendine çekmeye çalıştı. Bir süre sonra çocuğun kalçasına elini atan V.A.’dan uzaklaşmaya çalıştı. Bu sırada durumu fark eden vatandaşlar olayı polis ekiplerine haber verdi.

İhbar üzerine sivil ekipler ikiliyi bir süre takip etti. Bu takip sırasında 70 yaşındaki yaşlı adamın lise öğrencisini taciz ettiğini gören sivil ekipler olaya müdahale etti. Lise öğrencisinin şikayeti üzerine yaşlı adam gözaltına alındı. Karakoldaki ifadesinin ardından adliyeye sevk edilen 70 yaşındaki V.A., adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

İHA

Önerilen İçerikler

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Nefesinizi tutarak izleyeceksiniz... 1930 yılı ve ATATÜRK Telefonuna Gelen mesajla tam 6300 lira dolandırıldı Sosyal Medyayı Sallayan Olay. Çarptığı Araca Öyle Bir Not Bıraktı ki! Kadın dizisinin sezon finali tarihi belli oldu