ANA SAYFA
14 Haziran 2020 ( 4295 izlenme )
Reklamlar

Sinsi insan tipinin on özelliğiBöyle sinsi insanlar var mı çevrenizde?

1. Tanımadıkları/yeni tanıştıkları insanlara önce güler yüzlü ve son derece sıcakkanlı kibar yaklaşırlar. hemen dostluk kurabilirler, genel ahlak ve toplumsal normları hatmetmişlerdir, nerede nasıl davranacaklarını iyi bilirler.

2. Zor sinirlenirler, yüzlerinde her zaman saçma bir sırıtış mevcuttur, bunu silah olarak kullanmayı iyi bilirler.

3. Dini/siyasi konulara girmezler, girseler de renklerini belli etmezler, nabza göre şerbet verirler, bunun adına da "politik olmak" derler.

4. İnsanların zayıf yönlerini öğrenir, bunu koz olarak kullanırlar ve manipüle ederler. kendi zayıflıklarını ise asla belli etmezler. sizi konuştururlar, özel hayatınızı didikleyebilirler. ama kendileri bu konuda ser verir, sır vermezler. ona güvenmenizi sağlarlar, ama size asla güvenmezler .

5. Size sözde çeşitli iyilikler yaparak, kendinizi ona borçlu hissetmenizi sağlarlar.

6.. Yüz verirseniz hayatınıza müdahale etme cesaretini bile gösterirler. Sizi eleştirir ve akıl vermeye çalışırlar, toplumsal kuralları öğretmeye çalışırlar. bunu size iyilik yapıyormuş gibi göstermeye çalışı. Çıkarcı oldukları kadar kibirli de olurlar genellikle.

7. Samimiyetsizdirler. aslında sizi sevmiyorlardır, ama seviyormuş gibi görünürler; eğer bu konuda biraz tecrübeliyseniz bu davranışları ve yapmacık güler yüzleri kendini belli eder.

8. Eğer onun istediği bir şeyi yapmazsanız, sizi iyilik bilmezlikle, kötü olmakla suçlar ve kendinizi suçlu hissetmenizi sağlarlar. 

9Kendisi temelde iyilik bilmez bir insan olduğundan etrafındaki herkesi zaten öyle algılamaktadır. Kendinden başka kimseye güvenmezler aynı zamanda nankördürler.

10Asıl niyetini asla belli etmeyen, derdigücü yalnızca işini yaptırmak olan, işini yaptırdıktan sonra bir daha arayıp sormayan, siz onun menfaatine hizmet ettiğiniz sürece sahte sevgi gösterileri yapan veya sizi umursuyormuş gibi görünenlerdir

Önerilen İçerikler

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ADINIZIN BAŞ HARFİNE GÖRE AŞK DURUMUNUZ Güçlü Bir Anneye Sahip Olan Kişilerde Gözlemlenen 15 Önemli Özellik BURÇLARA GÖRE KADINLARIN ERKEKLERDEN BEKLEDİKLERİ Aracın Etrafındaki Karları Temizlerken Araçtaki Eşi Ve Çocuğu Öldü Polis Şimdi Bütün Aileleri Uyarıyor !