ANA SAYFA
14 Haziran 2020 ( 4624 izlenme )
Reklamlar

Sakın Yatağınızı Toplamayın: Çünkü!

Yatak toplamak bir çok kişi için sıkıcı bir eylemdir. Bir çok insan yatağını toplamak yerine dağınık bırakıyor. Aslında yapılan bu davranış sizin daha özel biri olduğunuzu ortaya çıkarıyormuş. Nasıl mı? Yatağını dağınık bırakanlar müjde bu sizin daha zeki biri olduğunuzu gösteriyormuş
“Bizim oğlan da yatağını hiç toplamaz! Canım kızım sen niye yatağını toplamıyorsun?” Hemen hemen hepimiz bu isyanlarla karşılaşıyoruz değil mi sayın okur? Yani kırk yılda bir yatağı dağınık bıraksak da bu sorun başımıza kakılıyor ne yazık ki! Ama durun yatak toplamamak için en sonunda bir bahanemiz var. Hem de bilimsel!

Bizi kurtaran ise MAYT adı verilen mikrobik organizmalar. Bu maytlar biz yatakta sıcak ve nemli bir ortam sunduğumuzdan dolayı koştura koştura bu onlar için oldukça elverişli ortama geliyorlar. Hem de az değil milyonlarcası aynı anda atak ediyor.


Yukarıda resmi var. Bakınca ben bunu beslerim, şapşik şey o dişler ne yahu deseniz de zararlı! Siz yataktan kalkar kalkmaz yatağı toplarsanız, bu maytlar orada huzur içinde yaşamaya devam ediyor. Kensington Üniversitesi‘nin 10 yılı aşkın süredir, toz akarı dediğimiz MAYTLAR üzerinde yaptığı araştırmaya gelecek olursak. Yatağınızı toplamaz ve dağınık bırakırsanız başka bir deyişle hava almasını sağlarsanız bu mikrobun sağlığınıza zarar vermesini engelliyorsunuz.


 

Önerilen İçerikler

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erkeklerin En Çekici Bulduğu Burçlar Kısa Süre İçerisinde Pozitif Bir Zihin Yapısına Sahip Olmanızı Sağlayan 7 Şey Kadınları yemeğe çıkartıp hesabı ödemeden kaçan adama dava açılıyor Kötü Alışkanlıklardan Kurtaracak Yöntemler