İLGİNÇ
18 Kasım 2018 ( 366 izlenme )
Reklamlar

Sadık Erkek Nasıl Anlaşılır?

İlişkilerde sadakat çok önemli bir olaydır. Bir erkeğin partnerini aldatmadığını gösteren işaretler vardır. Zaman teknoloji zamanı.. Herkesin elinde telefon ve sosyal medyada aktif olarak geçen zamanlar. peki partnerinizin sizi aldattığını gösteren özel işaretleri biliyor musunuz? İşte karşınızdaki kişinin sizi aldatıp aldatmadığını gösteren işaretler
İlişkilerdeki en büyük sorun sanıyoruz ki "aldatılmak" oluyor. Aldatmayı, yalnızca duygusal ya da cinsel olarak bir başkasına yönelmek olarak düşünebiliriz. Fakat aldatmak sadece bu şekilde olmuyor. Karşınızdaki kişi söylediği bir laf ile de sizi aldatıyor olabilir.

Peki, gerçekten sadık erkek kaldı mı? Bir erkeğin sadık olduğunu anlayabileceğiniz ufak detaylar nelerdir? Hadi bakalım, içeriğimize geçelim.

İlişkinize başladığınız anda size sevgi cümleleri kurmuyorsa,
Genellikle kadınlar aşırı ilgi istiyor olarak biliniyor. Fakat bu pek de öyle değil. Aniden çok büyük duygu patlamaları yaşayan bir erkeğin sadık olabileceğine pek fazla inanmıyoruz. Daha tanışalı bir hafta olmuş ama karşımızdaki insan "Sana ölüyorum, bitiyorum." kafasında konuşmalar yapıyorsa genellikle kuru sıkı sallıyordur.


Yakın çevresi ile sizi tanıştırıyorsa ve beraber vakit geçiriyorsanız,
Gizli saklı ilerleyen ilişkiler genellikle bazı korkulardan dolayı gizli saklı kalır. Ya başka bir kadın vardır ya da potansiyel adaylardan olmak istemez karşınızdaki. Bu nedenle, yakın çevresi ile sizi tanıştırmaya başladıysa anlayın ki karşınızda size sadık olabilecek biri var.

Telefonu çaldığı zaman tedirgin olmuyorsa,
Çünkü gizlediği bir şey yoktur ve tedirgin olmasına da gerek yoktur.

Yanınızda telefonla konuşmaktan rahatsızlık duymuyorsa,
Arkadaşları aradığında "Arkadaşlayım." demek yerine "Sevgilimleyim." diyebiliyorsa,
Başka insanlarla takılmıyorsa bunu söylemekten çekinmez zaten.

Dışarı çıktığınızda etraftaki kadınlara uzun uzun bakmıyorsa,
Bu son derece önemli bir detay aslında. Hem size saygısı olduğunu hem de sadık biri olduğunu gösterir.


Telefonu masaya ekranı kapalı şekilde bırakmıyorsa,
Gizleyecek bir şeyi yoktur ve rahattır.

Siz acaba nerede ne yapıyor diye düşünmek durumunda kalmıyorsanız,
Zaten sizi meraklandıracak kadar habersiz kalmazsınız. İşi olduğunda size söylüyordur.

Eski sevgililerini aldatmamışsa,
Sadık olup olmamasını sağlayamazsın zaten ama eskiden sadık biriyse muhtemelen öyle devam edecektir.

Sosyal medyada seninle ilgili şeyler paylaşmaktan çekinmiyorsa,
İlla fotoğraflarınızı paylaşmak zorunda değil. Bazı insanlar sosyal medyada göz önünde ilişki yaşamak istemeyebilir. Fakat bazı durumlarda seninle beraber olduğunu belli eden birkaç şey yapıyorsa muhtemelen sadık bir sevgilidir.

Telefonunu karıştırmıyorsa,
Sana saygı duyan ve özelini karıştırmayı seçmeyen birisi kendisine de saygı duyar ve genellikle karşısındaki insana ve kendisine saygısı olan insanlar partnerlerini aldatmazlar...


Muhtemelen sadık bir erkekle ilişkiniz var.

Onedio

Önerilen İçerikler

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

BİR BALIK BU KADAR MI GÜZEL ANLATILIR Dünya bu maçı konuşuyor... Vatandaşlardan RTÜK ve Diyanet’e Adnan Oktar Şikâyeti Yemeden Önce Yıkamanız Gereken 5 Ve Asla Yıkamamanız Gereken 5 Yiyecek