İLGİNÇ
13 Mart 2019 ( 48 izlenme )
Reklamlar

Ruhsal bir uyanışın semptomlarını deneyimlediniz mi? Eğer bu yazıyı okuyorsanız cevabınız "evet" demektir.

Ruhsal bir uyanışın semptomlarını deneyimlediniz mi? Eğer bu yazıyı okuyorsanız cevabınız "evet" demektir.

Ruhsal bir uyanış, kişinin sonsuzla olan bağlantılarının farkına vardığı ve onların ruhsal doğasına dikkat ettiği bir süreçtir.

Ruh olarak, doğada ebedi olarak varız. Ancak, bu bedenlere doğduğumuzda, çoğumuz spiritüel doğamızı “unuturuz”. Çoğunlukla birbirimizden kopuk olduğumuza inanıyoruz ve bu yaşam bizim tek varoluşumuzdur.

Birisi ruhsal bir uyanış deneyimlediğinde, manevi doğasından haberdar olur ve ebedi, varlıklar olduklarını anlamaya başlarlar. Sonuç olarak, genellikle manevi bir uyanışın belirli belirtilerini deneyimleyeceklerdir.

Lütfen, ruhsal bir uyanış yaşayan herkesin, aşağıdaki belirtiler ve semptomların her birini deneyimlemeyeceğini, ancak muhtemelen en azından bir avuç dolusu yaşayacağını unutmayın. Her birimiz farklı hassasiyetlere sahip olduğumuz için ruhani uyanışlarımızı farklı şekilde deneyimliyoruz.

Ruhsal uyanış belirtileri:

1. Metafizik Konulara Ve Paranormal Olaylara Artan İlgi

Genellikle manevi bir uyanış yaşayan insanlar, metafizik konular ve kristaller, tarot kartları, reiki, ve medyumlar gibi fenomenlerle çok ilgilenirler. Bu ilgi bireyin ruhsal uyanışını anlamasına yardımcı olabilir, çünkü geleneksel dersler ve eğitim tipik olarak manevi doğanın sorularına cevap vermekte başarısız olur.

2.Dini İlgi

Bazı insanlar için, geleneksel din metafizikten daha büyük bir çekiş sağlar. Yine, daha ruhsal olarak uyanık hale geldikçe, sıklıkla bu yeni bulunan farkındalığı anlamaya çalışır ve din, kişinin sahip olduğu soruların cevaplarını sağlayabilir.

3. Tacınızdaki Olağandışı Duyular

Başınızın tacı, taç çakranızın bulunduğu yerdir ve taç çakranız sizi enerji kaynağına bağlayan şeydir. Taç çaldığında ya da başka hislerle karşılaştığında, evrenin enerjisine iyi bağlı ve alıcı bir durumda olduğunuzun bir göstergesidir.

4.Kulak Çınlaması

Ruhsal uyanışlar yaşayan bazı insanlar, yükseliş sürecinde olduğumuzda sıklıkla meydana gelen kulaklarda çınlama yaşarlar. Kulaklardaki çınlama sesi yüksek frekanslara daha duyarlı hale geldiğinizi gösterir.

5. Baş Dönmesi

Yükseliş süreci, dönüşüm ve değişimden biridir. Enerjimiz yükseldikçe, bazen dengeyi hissedebilirsiniz. Derin nefes alma ve meditasyon, baş dönmesi durumunda size yardımcı olabilir.

6.Hastalığa Bağlı Olmayan Titremeler

Üşüme ve titreme, enerji ile “bağlandığınız” gibi, enerji kaynağına çok bağlı olduğunuzu gösteren bir işarettir.

7.İşleri Daha Az Ciddiye Almak

Bir birey sonsuz ve ebedi varlıklar olduklarını anladığında, çok daha güçlü perspektif alabilirler. Aniden, şu anda gerçekleşmekte olan sorunlar gerçekte oldukları için görülebilir: geçici ve büyük ölçüde önemsizdir.

8.Artan Empati ve Merhamet

Ruhsal bir uyanışta, tüm insanlarla olan bağlantımızın farkındayız. Sonuç olarak, ruhsal bir uyanış yaşayanlar, başkaları ile sevgi ve kabul yoluyla etkileşim kurma olasılıkları daha yüksektir.

9. Düzenli Olarak 11:11 Çağrısı Almak

11:11 sıklıkla manevi olarak anlamlı sayısal dizi olarak kabul edilir. Ruhsal uyanış yaşayanlar genellikle dijital saat, telefon numaraları, plakalar, makbuzlar ve diğer yerlerde 11:11 görüyorlar.

10. Düzenli Eşzamanlılık Örnekleri

Eşzamanlılıklar veya anlamlı tesadüfler, ortak bir yer haline gelir.

11.Ölümü Kabullenmek

Eğer ebedi doğanın farkına varırsan, ölüm daha az korkutucu ve daha kabul edilebilir hissetmeye başlar. Ruhsal bir uyanışta, ölümün mutlak bir “son” olmaktan ziyade ölümün basit bir geçiş durumu olduğunu rahatlıkla anlayabilirsiniz.

12.Zihin-Vücut-Ruh Bağlantısını Destekleyen Faaliyetlere İlgi Duyma

Örneğin, yoga, meditasyon veya dövüş sanatları.

13. Mesajlar Alma ve Ne Olduğunu Anlama

Ruhsal tabiatımıza bağlandığımızda, bizimle iletişim kurmak veya bize ilham vermek için gönderilen mesajlardan haberdar oluruz. Örneğin, kritik bir anda, bir sokak tabelasında veya panoda yazılı olarak görmeniz gereken kelimeleri tam olarak görebilirsiniz. Bir kalp veya bir melek gibi sizin için anlamlı bir bulut oluşumu da görebilirsiniz.

14. Birlik Deneyimi

Bu ender görülen semptomun anlaşılması gerektiği düşünülmelidir, fakat bu, bireyin evrendeki her şeye tamamen bağlı hissettiği, tam bir açıklık anıdır. Derin meditasyon bu bilinci hissetmeye yardımcı olabilir.

Sizler Ruhsal Uyanışın bu eşsiz belirtilerinden herhangi birini deneyimlediniz mi?

www.instagram.com/dusunenaki

Önerilen İçerikler

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Mutlu Bir İlişki İstiyorsanız Kaçınmanız Gereken Davranışlar BEKTAŞİ İLE BİR HOCA BİRLİKTE YOLA ÇIKMIŞLAR, Doktorlar da Mizahtan Anlar, Nasıl mı? Jinekolog'lara Sorulan Sorular ve Verdikleri Yanıtlar :D Hangi yiyecekler ishal hangi yiyecekler kabız yapar