Radikal kararlar alabilen eğitimci arkadaşlarımızın artması dileğimizle...

7723 izlenme21 Eylül 2018
Reklamlar
Okulda 'ev rahatlığında' eğitim

Aydın'ın İncirliova ilçesinde görev yaptığı ilkokulda farklı bir eğitim ortamı yaratan öğretmen Cevat Ayna'nın öğrencileri, dersleri parke döşeli sınıfta minderlerde oturarak dinliyor.

Aydın'ın İncirliova ilçesinde ilkokul öğretmeni Cevat Ayna, sınıfta yaptığı düzenlemelerle öğrencilerine "ev rahatlığında" eğitim imkanı sağlıyor.

İlçeye yaklaşık 10 kilometre uzakta bulunan Osmanbükü Mahallesi'ndeki Ekrem Çiftçi İlkokulunda öğretmenlik yapan Cevat Ayna (36), öğrencilerine sıra dışı eğitim veriyor.

Yaklaşık 7 yıldır okulda görev yapan Ayna, "Eğitim Programları ve Öğretim" üzerine hazırladığı yüksek lisans tezinden yola çıkarak, sınıfta öğrencilerin dersleri rahat işleyecekleri bir ortam yaratma kararı aldı.

AA

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Urfa'lı Bir Öğrencinin İngilizce Sınavında Atatürk Kimdir Sorusuna Verdiği Cevap Umarım Hepimizi Uykudan Uyandırır Çocuklarınızın Sağlıklı Gelişmesini İstiyorsanız Bu 7 Kelimeyi Asla Kullanmayın Anne Sen Beni Dövmezsin Değil mi? Mısır Piramitlerini Türkiye'den kaçırmışlar, ne düşünüyorsunuz ?

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Akıllı ve Uslu Çocuk Yetiştirmek İçin 5 Önemli Kuralı Uygulayın !