HABER
27 Ağustos 2018 ( 6542 izlenme )
Reklamlar

Pes Artık! Eşim Beni Dövmüyor Diye Şikayetçi Oldu

Böyle insanların olduğunu görmek gerçekten korkunç bir durum. Bu tarz bir zihniyet nasıl insan olarak adlandırılıyor; Anlamıyorum. Bir kadın eşinin kendisini dövmediği için nasıl şikayetçi olabilir? Gerçekten hayret bir durum
İran’da bir kadın eşinin kendisine şiddet uygulamadığı gerekçesi ile mahkemeye giderek şikayetçi oldu.

Mahkemede, kadına kocası tarafından şiddet uygulanmasına karar verildi.

ŞİDDET UYGULAMASINI İSTİYORUM

Fars haber ajansının verdiği haber göre, Tahran’da aile mahkemesine başvuran 24 yaşındaki kadın dilekçesinde, “Eşim çok iyi huyludur halbuki ben şiddet uygulamasını istiyorum, eğer bunu yapmazsa kendisinden ayrılmak istiyorum” diyerek şikayetçi oldu.

BEN KARIMI ÇOK SEVİYORUM

28 yaşındaki eş ise mahkemeye gelerek , “Ben karımı çok seviyorum o yüzden kendisine şiddet uygulamıyorum. Onunla nazik davranıyorum ve şiddet uygulamak için bir neden yoktur” diyerek savunma yaptı.

Kocasının bu tavrından dolayı ayrılmakta ısrar eden kadın, eşini ikna etmeyi başardı. Koca, mahkemeye verdiği taahhütte eşine şiddet uygulayacağını kabul etti.

http://www.ensonhaber.com/

Önerilen İçerikler

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Çocuğun Tacize Maruz Kaldığını Gösteren 10 İşaret Bir İnsanlık Dramı: Kalacak Yerleri Olmayan Anne Ve 2 Çocuğu Hurda Bir Araç İçerisinde Yaşıyor :( Vizesiz Ülkeler, Vize İstemeyen Ülkeler 2018 Güncel Tam Liste Ünlü Oyuncu Hayatını Kaybetti