HABER
15 Mart 2019 ( 221 izlenme )
Reklamlar

Patlamış Mısır Yedikten Yiyen Çocuk Bu Hale Geldi: Aile Tüm Ebeveynleri Uyarıyor

Patlamış mısırı sevmeyen çocuk yoktur . Özellikle film izlenirken vazgeçilmezlerimizden  biridir. Bu çocuğun başına gelenler gerçekten çok üzücü. Çocuk ve annesi patlamış mısır eşliğinde film seyrederken bir anda hayatları kabusa döndü
Nicole ve Jake Goddard kanepede oturup film izlemek için oturdular. ”üç çocuğuyla birlikte. Her zamanki gibi, filmlerinin tadını çıkarmak için bir kase mikrodalga patlamış mısır hazırladılar.

Her şey yolunda ve normaldi – 2 yaşındaki oğulları Nash, garip bir tıkaç sesi çıkarmaya başladı. Nash’in boğulduğunu fark ettiler, Jake hemen boğulma manevrasını yaptı ve küçük çocuk tekrar nefes almaya başladı. Patlamış mısır çıkarmadığından, ebeveynler onu yuttuğunu ve bu kötü durumun sona erdiğini düşünerek rahatlamışlardı.

Ancak, en kötüsü henüz gelmemişti. O gecenin ilerleyen saatlerinde Nash öksürmeye başladı. Kış olduğundan çocuğun hasta olabileceğini düşündüler.

Fakat Nash’in ateşinin yükseldiğini ve zor nefes alıp verdiğini faredince, Nicole ve Jake onu hastaneye hemen hastaneye götürdü.Küçük çocuğun sol ciğerinde çok iltihaplı zatüre gelişmeye başlamış.

Doktorlar Nash’in ameliyat olması gerektiğini ve bütün bu olanların birkaç gün önce koltukta boğazına kaçan patlamış mısır yüzünden olduğunu söylediler.Anne şimdi başına gelen bu olayı anne babaların dikkatli olabilmesi için herkesle paylaşıyor.

Önerilen İçerikler

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Alzheimer Hastası Olmamak İçin Terketmeniz Ve Edinmeniz Gereken 9 Alışkanlık Soyunuz Hangi Boydan Geliyor? İl il, ilçe ilçe liste Son dakika: 4 Şehidimiz, 20 Yaralımız Var Filin Doğum Anı, Şok Olacaksınız! :o