HİKAYE
12 Şubat 2019 ( 19615 izlenme )
Reklamlar

ÖZGECAN ASLAN'IN KATİLİNİ CEZA EVİNDE ÖLDÜREN GÜLTEKİN ALANIN BASIN İLE PAYLAŞTIĞI MEKTUBU

VAHŞİCE KATLEDİLEN ÖZGE CAN ASLAN'IN
KATİLİ SUPHİ ALTINDÖKENİ ÖLDÜREN GÜLTEKİN ALANIN BASIN İLE PAYLAŞTIĞI MEKTUBU:

"Para pul, çek senet işlerinden içeri girdim, devletim cezamı kesti; başım üstüne. Özgecan'ın katilinin geleceğini öğrendim. Göremediğim kendi kızlarım gözümden geçti.
Silahın içeri girmesinde jandarmanın, koruma memurlarının ve devletin hiçbir zafiyeti yoktur. Tuvalette buldum. Adımı yemek dağıtımına yazdırdım. Piç ve babası hücrede kalıyor ve hiç dışarı çıkmıyordu. Havalandırmaya biz içerideyken çıkartıyorlardı. Koğuşun kapısına vurdum. 'Yemek ve evrak var' dedim. Babası açtı, yemeği verdim. Piçe 'İmza lazım' diyerek yanıma çağırdım.
Gelir gelmez silahı çektim, 'Özgecan'ın selamı var' dedim.
Yarısını ona, yarısını babasına boşalttım.
Mermi bitti, İnfaz koruma memurları gelince boş silahla birini rehin aldım. Tek amacım piçin kanının boşalmasını izlemek ve öldüğünden emin olmaktı. Emin olunca teslim oldum.

Doğuştan Türk milliyetçisiyim.Devlete silah çekmedim.Tutanaklarda silahımın boş olduğu sabittir. Memurdan helallik istedim.

Benimle birlikte 6 kişi gözaltına alındı. Hiçbirinin suçu olmadığını, tek başıma yaptığımı söyledim.
Beraat ettiler.
29 yıl ceza aldım.
Başım üstüne; şerefimdir."

Önerilen İçerikler

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir akıl hastanesini ziyareti sırasında, adamın biri sorar: Bir öğrenci annesinin, veli toplantısı sonrası yazdığı yazı paylaşım rekorları kırıyor ŞAMAR OĞLANI”NIN İLGİNÇ HİKAYESİ Görünmez kaza izlenme rekoru kırdı