Maden Suyunu Böyle Tüketince Bakın Ne Oluyormuş

45638 izlenme12 Eylül 2018
Reklamlar
Maden suyunun bardakta değil cam şişesinde tüketilmesi gerekiyor.

Günde en az iki şişe tüketilen maden suyu vücudun tüm mineral ihtiyacını karşılıyor ve aynı zamanda mide hastalıklarına iyi geliyor,şeker hastalığı ve gutun tedavisinde, böbrekteki taş oluşumunun engellenmesinde de uzmanlarca tavsiye ediliyor.


Madensuyu vücuttaki sıvı dengesinin sağlanmasında da önemli rol oynuyor.Ancak tüm bu faydaları sağlaması için maden suyunun bardakta değil cam şişesinde tüketilmesi gerekiyor. Vücudunuz gün içinde hareketle ya da çeşitli sebeplerden sıvı ve mineral kaybeder.Kaybettiğiniz bu değerleri günde en az 2 şişe Maden suyu içerek geri kazanmış olursunuz.Şişesinde tüketilen maden suyu kapağı açıldığında herhangi bir kabarcıklaşma meydana gelmiyor ancak bardağa boşalttığınızda aşırı bir köpürme olup maden suyundaki gazın (Co2) kaçmasına sebep oluyor. Bunun nedeni ise bulaşık makinesinden çıkan bardakların dahi yeterince steril olmaması. Uzmanlar maden suyunun faydalı olabilmesi için tamamen hijyenik ve gıda standartları doğrultusunda özel üretilen cam şişelerinde tüketilmesi üzerinde önemle duruyorlar.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti! Sık duş alanlar dikkat! Su İçmemeniz Gereken 6 Özel Durum 18 Aylık Kızının Çürümüş Gibi Kokmasına Şaşıran Anne, Gerçekleri Öğrendiğinde Şok Oldu

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Bir türlü Geçmek Bilmeyen Öksürüğünüz mü Var? Aman Dikkat!