Maden Suyunu Böyle Tüketince Bakın Ne Oluyormuş

45626 izlenme12 Eylül 2018
Reklamlar
Maden suyunun bardakta değil cam şişesinde tüketilmesi gerekiyor.

Günde en az iki şişe tüketilen maden suyu vücudun tüm mineral ihtiyacını karşılıyor ve aynı zamanda mide hastalıklarına iyi geliyor,şeker hastalığı ve gutun tedavisinde, böbrekteki taş oluşumunun engellenmesinde de uzmanlarca tavsiye ediliyor.


Madensuyu vücuttaki sıvı dengesinin sağlanmasında da önemli rol oynuyor.Ancak tüm bu faydaları sağlaması için maden suyunun bardakta değil cam şişesinde tüketilmesi gerekiyor. Vücudunuz gün içinde hareketle ya da çeşitli sebeplerden sıvı ve mineral kaybeder.Kaybettiğiniz bu değerleri günde en az 2 şişe Maden suyu içerek geri kazanmış olursunuz.Şişesinde tüketilen maden suyu kapağı açıldığında herhangi bir kabarcıklaşma meydana gelmiyor ancak bardağa boşalttığınızda aşırı bir köpürme olup maden suyundaki gazın (Co2) kaçmasına sebep oluyor. Bunun nedeni ise bulaşık makinesinden çıkan bardakların dahi yeterince steril olmaması. Uzmanlar maden suyunun faydalı olabilmesi için tamamen hijyenik ve gıda standartları doğrultusunda özel üretilen cam şişelerinde tüketilmesi üzerinde önemle duruyorlar.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ÖĞRETMENLER ve ANNELER BU VİDEOYU CİNSEL İSTİSMAR KONUSUNDA ÇOCUKLARI BİLİNÇLENDİRMEK İÇİN ONLARA İZLETİN Bu Doğal Tarifle Öksürüğü Hemen Geçirin İnme Nasıl Engellenir ? İnme Hastalığında Nasıl Tedavi Uygulanmalı Bu 10 İşaret Demir Eksikliği Yaşadığınızı Gösteriyor

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Dikkat! Tuvalete Çıkarken Bunu Yaşıyorsanız, Kanser Olabilirsiniz!