İLGİNÇ
10 Ekim 2018 ( 361 izlenme )
Reklamlar

İsteklerimizi gerçekleştirmek için bu 5 sırrı hayatınıza dahil edin.Kalbin Gücü
İsteklerinizi dilerken kalpten dileyin der eskiler. Peki ama neden yapılan araştırmalar kalbinde aynı beyin gibi duyguları algılama gücü var. Bir duyguyu tam bin kat daha fazla algılıyor ve enerji yayıyor. Hani bir acı yaşadığımızda bunu kalbimizde hissederiz ve kalbim kırıldı deriz. İşte öncelikle kalpten istemeyi hayatınıza dahil etmeniz çok önemlidir.

Hayal Kurmanın Gücü
İsteklerimiz için hayal kurarız. Ama onları olmuş gibi hissetmek ve hayal etmeye imajinasyon çalışması diyoruz. Hayallerinizi yoğunlaştırın ve olmuş gibi hayal kurun. Göreceksiniz dileklerinize daha kolay ulaşacaksınız.

Çekim Gücünü Kullanın
Temelde hepimizin bir çekim gücü vardır. Dileklerinizi olması için kendinize çekmelisiniz. Bunun için dileklerinizi olumlama cümleleri ile birleştirip her gün olumlama yapmalısınız. Mesela Güzel bir arabam var ve severek biniyorum gibi araba dileği için...

İnanın ve Güvenin
En büyük etki bu aslında duanızın veya dileğiniz olacağına olan inancınız ve güveniniz bu çekimi güçlendirecektir. Hayatınızda en büyük güç sizin içinizde saklı unutmayın.

Fırsatları Yakalayın
Bunları yaptığınızda dileğinizle ilgili bazı fırsatlar çıkacak karşınıza bunları fark edin ve fırsatların sizi bulmasına izin verin.


Kaynak : http://www.bilgierdemdir.com/2017/10/istemenin-5-buyuk-sirri.html

Önerilen İçerikler

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Öz Güveninizin Tavan Yapmasını Sağlayacak Yollar Beyaz’dan küçük bir hayat hikayesi BİR BEDELLİ ASKERİN GÜNLÜĞÜ Muz Kabuklarını Kullanmanın Sıradışı Yolları