BURÇLAR
25 Mart 2019 ( 5803 izlenme )
Reklamlar

İşte En Zeki Burçlar Sıralaması

Astrolojiye inanlar hiç sanıldığı gibi az değiller. Astroloji tutkunu insanlar evden adımlarını dahi atarken astrolojiye soruyorlar. Tabi ki bir çok kimsede astrolojiye inanmaz ve bu konuda bir fikir sahibi dahi olmaz. 
İşte size burçların en zekilerini takdim edelim
Astroloji dünyasında iki burc en zeki burçlar olarak tanınmaktadır. Astroloji dünyasının en zeki burçları Kova Ve Akreptir. Kova burcunda doğanlar en yüksek analitik zekaya sahip olmaktadır. Kovaların bu yüksek analitik zekaları yüksek IQ ve bilişsel yetenekten gelmektedir. Diğer taraftan Akrep burcu ise daha çok idrak kabiliyetine sahip olduğu için en zeki burç olarak anılmaktadır. Dünyanın bütününü en gerçekçi şekilde değerlendirebilen ve genel bir şekilde anlayabilen en iyi burcun Akrep olması nedeniyle, Akrep en zeki burç olarak anılmaktadır. Malesef bir Koç burcu olarak bunları yazmak biraz zor, ancak araştırmalar bu şekilde bilgi vermektedir.

Yengeç ve Balık burçları ise en yüksek duygusal zekaya sahip olan burçlar olarak bilinmektedir. En çok pratik zekaya sahip olan burçlar ise Boğa, Başak ve Oğlak burcudur.

En tehlikeli burcun hangisi olduğunu bulduktan sonra hangi burc hangi suçu işlemeye yatkındır bu konuya bakalım. Suçlular üzerinde yapılan bir araştırmaya göre burçlar ile işlenen suç tipleri ve suçun işlenme şekli arasında bir bağ bulunmaktadır. Bu çalışma için FBI‘ın web sitesinden verilen verilerden de faydalanılmıştır.

En iyi burç hangisidir?
Bu durumda bu soruya en iyi burç İkizler diyebiliriz.

 En Zeki burç sıralaması
İşledikleri suçlara ve yakalanma oranları bakılacak olursa en zeki burç sıralaması yapmak mümkün olabilir. Bu durumda en zeki burç aşağıdaki bilgilere bakıldığında Koç burcu diyebiliriz. Başak burcu da zeka gerektiren suçlara karışmaktadırlar. En saf ya da korkak burç ise bu açıdan bakıldığında İkizler burcudur.

Hangi burç ihtiras cinayeti işlemeye en yatkındır?

Tutku ve ihtiras nedeniyle en fazla cinayet işleyen burç Yengeçtir ve genellikle birden fazla cinayet işleyerek maktüllerin vucutlarında kendilerinin ayrıştırılmasını sağlayacak izler bırakırlar. Bu şekilde hareket eden katillerin genellikle akıl sağlığı yerinde olmadığı öngörülür.

Para aklama ile en çok haşır neşir olan burç ise Boğa burcudur. Son derece akıllı olan Boğa burcu genellikle bu gibi suçları tek başlarına işlerler.

Sahtekar Yay Burcu
Yay burcundan ise genellikle sahte artistler, soyguncular ve hırsızlar çıkmakla birlikte genellikle kurbanlarını fiziksel olarak incitmezler. Koç burcu genellikle planladıkları suçu işletmek adına adam kiralarlarken, organize suçlarla en içli dışlı olan ise Oğlaklardır ve aynı zamanda Akreplerdan daha sadist oldukları saptanmıştır. Hırsız ve bilgisayar korsanları ise en çok Başak burcundan çıkmaktadır. Yolsuzluklara en çok bulaşan burç Terazi olarak karşımıza çıkarken uyuşturu  kaçakçılığı ile en çok ilgilenen burç Balık burcudur.

İkizler burcuna dahil olan suçlular genellikle çok ciddi suçlara karışmamakla birlikte sahte artistlik ve hırsızlık gibi suçlara bulaşırlar.  Aslanların suça karışma sebepleri arasında ise daha çok tanınma ya da bilinme gibi sebepler yatmaktadır.  


Önerilen İçerikler

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Burcunuzun en gıcık yönleri, okumaya cesaretiniz var mı? Yalnızca Bir Ağaç Seçin Ve Anlamını Okuyun! Bu Testle 2018’de Sizi Nelerin Beklediğini Öğreneceksiniz Burçların Gıcık Tarafları. Cesareti Olan Okusun Yatakta yatış şeklinizin kişiliğinizi yansıttığını biliyor muydunuz?