HABER
16 Haziran 2018 ( 328 izlenme )
Reklamlar

Gökten Yağanları Görünce Şok Olacaksınız :o

Böyle olay görülmedi. Fırtınanın şiddeti o kadar yüksekti ki, denizde yaşayan canlılar insanların üzerine yağdı. Gerçekten çok korkunç bir durum bu olay. Düşünsenize kafanıza gökten deniz canlılarının yağdığını
Çin'in Qingdao bölgesinde çıkan şiddetli fırtına bölge halkına zor günler yaşatıyor. Kıyı kentinde fırtınayla birlikte gökten ahtapot ve deniz yıldızı yağması herkesi şaşkına çevirdi.
Çin'in doğusunda bulunan Qingdao, tarihinin en korkunç fırtınasını yaşıyor. Fakat Shandong bölgesindeki felaketi korkunç boyuta taşıyan ise gökyüzünden karides, ahtapot ve deniz yıldızı yağması. Sosyal medyada paylaşılan fotoğraflar sel felaketiyle zor günler geçiren Çinlileri korkuttu.

Bilim kurgu ve korku filmlerinde görmeye alışık olduğumuz bir sahne gerçek oldu… Olay, Çin’in doğusundaki Shandong bölgesinde bulunan kıyı kenti Qingdao’da gerçek oldu. Ülkenin doğusunda bulunan kenti etkisi altına alan fırtına bölgede yaşamı olumsuz kıldı.

Çindeki fırtınada şoke eden görüntü... Gökten ahtapot yağdı
Fırtınaların değerini ölçen Beaufort rüzgar şiddeti skalasına göre en şiddetli kategori olan fırtına seviyesine çıkan doğa olayı şehirde trafiği ve yaşamı adeta felç ederken sosyal medyada paylÇaşılan fotoğraflar ise bütün dünyayı şaşkına çevirdi.

Qingdao Meteoroloji Müdürlüğü, gerekli olmayan durumlarda sokağa çıkılmaması konusunda uyarı yaparken, 12 Beaufort şiddetindeki fırtınanın hortuma dönüştüğü görüldü. Kentte hortum ve fırtına dolayısıyla ilginç görüntüler ortaya çıkarken bazı Çinliler, fotoğraf paylaştı.

Çindeki fırtınada şoke eden görüntü... Gökten ahtapot yağdı


Bazı fotoğraflarda gökyüzünden ahtapot düşerken görülürken, fırtınanın denizden çekerek gökyüzüne çıkardığı deniz yıldızı, karides ve benzeri deniz canlıları sokaklarda insanların ve araçların üstüne düştü.

DHA

Önerilen İçerikler

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kadınlar Dikkat! Pazardan Aldığı Bu Ürün Yüzünden Vücudundan Böcekler Çıktı Aç Karnına Su İçildiğinde Başınıza Geleceklerden Haberiniz Var Mı? Otobüs Durağında Dehşet! Ben Şeytanım Dedi Ve Anaokulundaki şiddet görüntüleri velileri ve izleyenleri şok etti. Burası özel bir anaokulu. Çocuklarımızı iyi araştırarak vermek lazım !