HABER
14 Nisan 2019 ( 199 izlenme )
Reklamlar

Flaş İstanbul Açıklaması

31 mart yerel seçimlerinin 2 hafta önce bitmesine rağmen, İstanbul belediye başkanlağında oy sayma süreci devam etmekte ve hala muammasını koruyor
İstanbul seçimleri için olağanüstü itirazda bulunacaklarını açıklayan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz ''Hazırlıklarımızı büyük oranda tamamladık. Çok kısa bir zamanda dilekçe ve eklerini YSK'ye teslim edeceğiz" dedi.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz "Hazırlıklarımızı büyük oranda tamamladık. Çok kısa bir zamanda dilekçe ve eklerini YSK'ye teslim edeceğiz" dedi.

Twitter'dan yeni bir paylaşım yapan Yavuz şunları kaydetti: "Olağanüstü İtiraz hakkımızı kullanarak İstanbul seçimlerinin yenilenmesini isteyeceğiz" demiştik. Hazırlıklarımızı büyük oranda tamamladık. Çok kısa bir zaman içerisinde dilekçe ve eklerini YSK'ya teslim edeceğiz inşallah."

Önerilen İçerikler

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Tren Kazasında Hayatını Kaybeden Küçük Arda'dan Bu Acı Fotoğraflar kaldı "Damadı Torununun Gözü Önünde Kızını Öldürüldü" Torununu Haciz Kararıyla Babaya Verdiler. Acılı Anneannenin Adalet Savaşı Alnı öpülesi çocuklar, işte bizim çocuklarımız işte geleceğimiz... İzleyin Türkiye'de Bu İşlerde Çalışacak 111.000 Kişi Aranıyor