Reklamlar

Daha güçlü ve sağlıklı olmak isteyenler için 6 önemli Japon Kuralı

Japon mühendisi ve Aikido hocası Katsuzo Nishi güçsüz bir yapıya sahip olduğu için, doktorlar ailesine 20 yaşına girmeden önce öleceğini söylemişlerdi. Sağlığını düzeltmek için ailesi onu Budist bir manastıra gönderdi. Farklı meditasyon ve kılıç kullanma tekniklerini öğrenmek için 3 senesini orada geçirdi.

Sağlığını geliştirmek için farklı yöntemler arayan Katsuzo, modern doktorlar tarafından yazılan çağdaş döneminin kitaplarını, Doğu ve Avrupa tıbbının eski bilimsel eserlerini de okumuştur. Bununla birlikte, vücudu güçlendirmek için kendi yöntemlerini yazan bir çok çalışma başlatmıştır. Kitap, yazar 44 yaşındayken, 1927 yılında yayınlanmıştır.
Bugün, 90 yıl önce açıklanan, dünyada bir çok takipçi kazanan Katsuzo’nun yöntemleri hakkında fikir edinmeniz için size bir kaç bilgi vereceğiz.


Kaynak: Bilgecafe.com
Kural 6: Güçlü bir sırt:

Hepimizin de bildiği gibi, kamburluk iç organlarımız için bir çok soruna sebep olabilir. Bu yüzden, gün boyunca hatta geceleri bile, duruşunuza dikkat etmeniz çok önemlidir. Katsuzo, düzgün bir omurganın sizin 2 cm daha fazla uzun olmanızı sağladığını, hatta hem sindirim organlarınızda ve dolaşım sisteminizde de çok faydalı etkiler yarattığını iddia ediyor.
Reklamlar

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Sahibinden Satılık Evlat :D