HABER
11 Mart 2019 ( 198 izlenme )
Reklamlar

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 3600 Ek Gösterge Açıklaması

Cumhurbaşkanı Erdoğan, milyonlarca memurun hayata geçmesini beklediği 3600 ek gösterge hakkında açıklamada bulundu. Kendisine yöneltilen bir soru üzerine 3600 ek gösterge hakkında açıklamalarda bulundu
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a miting sonrası bir kızın 'polisler için ek gösterge' hatırlatması üzerine kısa bir açıklamada bulundu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Diyarbakır mitingi sonrası , kendisinin hayranı olan ve mitinglerini takip eden 'Kutlu' adlı kız ile sohbetinde polislere verilecek 3600 ek gösterge hakkında kısa bir açıklamada bulundu.

Yerel kaynaklardan elde edilen bilgilere göre, Kutlu adlı kızın Cumhurbaşkanı Erdoğan'a polislerin 3600 ek göstergesi için söz verdiğini hatırlatması üzerine, Cumhurbaşkanı Erdoğan 'Tamam, Tayyip Erdoğan söz verdiyse dönmez" şeklinde cevap verdiği aktarıldı.

Önerilen İçerikler

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Çocuğuna Kartondan Kaydırak Yapan Baba İki Genç Kızı Ormana Götürdü - Komşulardan Biri Farketti Ve Bakın Ne Yaptı Dikkat! Meteorolojiden Uyarı, Kar Geliyor Donacağız Babasını Kafasından Vurarak Öldürdü, "Sonrası İse Dehşet"