HABER
11 Mart 2019 ( 764 izlenme )
Reklamlar

Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıkladı: Suriyeliler Vergi Vermeyecek

Cumhurbaşkanı Erdoğan katıldığı mitingde Suriyelilerin vergi vermeyeceğini açıkladı. 
Erdoğan Suriyelilerin vergi vermemesi ile ilgili yaptığı açıklamaların satır başları şu şekilde


Kobaniden gelen kürtlerin Türkiye'de ağırlanması ve Suriyelilerin Türkiye'de vergi vermemesi yönünde kendi görüşlerini açıkladı. Kobani'den gelenlerin vergi ödediği, suriyelilerin ise vergi vermediği yönünde görüş bildiren Kemal Kılıçdaroğluna yanıt veren Erdoğan, suriyelilerin vergi vermemesi hakkında ''Bunlar katil Esed'in bombalarından kaçmak zorunda kaldı. Adamın ciğerlerinde böyle bir şefkat yok ki'' diyerek suriyelilerin vergi vermemesi gerektiğini savundu.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün partisinin Şırnak mitingine katıldı. Şırnak halkına bazı müjdeler veren Erdoğan burda yaptığı konuşmasında, suriyelilerin vermemesini savunmadı. Suriyelilerin neden vergi vermemesi gerektiği yönünde kendi görüşlerini açıklayan Erdoğan, Kemal Kılıçdaroğlu'nun Kobani'den gelenlerin vergi ödediği, suriyelilerin ise vergi vermediği yönündeki görüşlerine cevap verdi. Erdoğan Bay Kemal diye seslenerek, ''Bunlar katil Esed'in bombalarından kaçmak zorunda kaldı. Adamın ciğerlerinde böyle bir şefkat yok ki'' diyerek suriyelilerin vergi vermemesi gerektiğini savundu. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Şırnak Mitinginde yaptığı konuşma satır başları şöyle;

KILIÇDAROĞLU'NA: CİĞERLERİNDE ŞEFKAT YOK Kİ

Kobani'den gelenler nereye geldi? Türkiye'ye. Şu an Kobine'den gelen 300 bin kişiyi Türkiye'de ağırlıyoruz. Biz ağırlarken Bay Kemal ne diyor? Siz diyor 'burada vergi ödüyorsunuz, Suriye'den gelenler ödüyor mu' diyor. Bunlar katil Esed'in bombalarından kaçmak zorunda kaldı. Adamın ciğerlerinde böyle bir şefkat yok ki.


 
31 Mart bir beka seçimidir. 31 Mart Türkiye'nin en kritik seçimlerinden biridir. 17 yılda Şırnak'ta 10.5 katrilyon yatırım yaptık. Eğitimde 3 bin 380 yeni derslik yaptık. Şırnak Üniversitesi'ni şehrimize kazandırdık.
Şırnak'a elimiz boş gelmedik. Müjdelerim var size. İlk müjdeyi söylüyorum. Gençler, biz sizlerle gurur duyuyoruz. Cizre stadyumumuz kullanılamaz durumda. Cizreli kardeşlerimizin sesine kulak vererek ilçemize 10 bin seyirci kapasiteli bir stadyum yapmak için çalışmalarımızı başlattık. Proje hazır, ihaleye hazırlanıyoruz. Arkasından da hemen kazmayı vuruyoruz.

İkinci müjdemiz; şehir hastanesi standardında 500 yataklı bölge hastanesi kazandırıyoruz. Arsa tahsisi çalışmaları sürüyor, en kısa sürede hizmete geçiyoruz.

Bütün evlerinizi yakıp yıkmadılar mı? Tüneller açmadılar mı? Oyunları boza boza şehrimizi güzelleştirdik.

Şırnak huzurun ne olduğunu da iyi bilir, terörün neye malolduğunu da iyi bilir. Şırnak yatırımın kıymetini de iyi bilir, çukur eylemlerinin, zulmun, acının anlamını da iyi bilir. Artık bu ülkenin de Şırnak'ın da terör örgütlerine kaptıracak tek bir evladı yoktur.

Önerilen İçerikler

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Minik Oğlu Aniden Hayatını Kaybetti . 1 Hafta Sonraki Otopsi Raporu Ailede Şok Etkisi Yarattı ALO 147 Kapatılsın! Kadınları anlayamıyorsanız bu yazıyı okuyun. Kadın Dili: BÜKÇE Ünlü Oyuncu Demet Akbağ'ın Ölen Eşinin Vasiyeti İle İlgili Yürek Burkan Detay Ortaya Çıktı