EĞİTİM
17 Kasım 2018 ( 1687 izlenme )
Reklamlar

Çok ödev veren öğretmenine 1.sınıf öğrencisinin mektubu ve annesinin tepkisi

1.sınıfa giden kızım, çok sevdiği öğretmeninin verdiği ödevleri çok bulduğu için kendince bunu yazıya döküp öğretmenine vereceğini söyledi.Tebessümle bu yazıyı okuyarak öğretmenine verebileceğini söyledik.


Yorgun argın işten geldiğimde kızımın canının sıkkın olduğunu gördüm.Bugün öğretmenine bu yazıyı verdikten sonra öğretmeni kendine özel olan bu yazıyı sınıfa karşı açıkça okumuş ve kızıma senin gibi akıllı bir öğrenciye yakıştıramadım demiş.

Sevgili öğretmenlerimiz ne olur mini minnacık çocuklarımızın düşüncelerine ket vurmayın,onların pırıl pırıl kalplerine ve kalplerinden yansıyan hislerine değer verin.

Biz velilerin bin bir emekle yetiştirdiği gözümüzün nuru çocuklarımızı daha eğitim öğretim hayatının başında köreltip, pısırık korkak olmaya,içine kapanmaya, okuldan soğutmaya neden olmayın.

Önerilen İçerikler

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Danıştay son noktayı koydu: Andımız Okutulsun! Andımızı Okuyan Küçük Sevimli Çocuk Ebeveynler Dikkat! Çocuklara Asla Söylememeniz Gereken 10 Tehlikeli Cümle Yarış Atı Gibi Koşturup Kaybetmeyin Çocuklarınızı 1. Sınıfları Karşılama Töreni