EĞİTİM
17 Kasım 2018 ( 1619 izlenme )
Reklamlar

Çok ödev veren öğretmenine 1.sınıf öğrencisinin mektubu ve annesinin tepkisi

1.sınıfa giden kızım, çok sevdiği öğretmeninin verdiği ödevleri çok bulduğu için kendince bunu yazıya döküp öğretmenine vereceğini söyledi.Tebessümle bu yazıyı okuyarak öğretmenine verebileceğini söyledik.


Yorgun argın işten geldiğimde kızımın canının sıkkın olduğunu gördüm.Bugün öğretmenine bu yazıyı verdikten sonra öğretmeni kendine özel olan bu yazıyı sınıfa karşı açıkça okumuş ve kızıma senin gibi akıllı bir öğrenciye yakıştıramadım demiş.

Sevgili öğretmenlerimiz ne olur mini minnacık çocuklarımızın düşüncelerine ket vurmayın,onların pırıl pırıl kalplerine ve kalplerinden yansıyan hislerine değer verin.

Biz velilerin bin bir emekle yetiştirdiği gözümüzün nuru çocuklarımızı daha eğitim öğretim hayatının başında köreltip, pısırık korkak olmaya,içine kapanmaya, okuldan soğutmaya neden olmayın.

Önerilen İçerikler

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Araçlarda Kışın Meydana Gelen Cam Buğusunu Ucuz ve Kolay Yolla Önleme Yöntemi Çocuklarınıza Vicdanlı Olmayı Öğretin. Mükemmel Bir Video 7 Dakikada Temel Matematik Ana Kurallar. Her öğretmen ve öğrenciye lazım... Küçük Prensi Sevenlerin Ve Hayata Onun Gözünden Bakabilenlerin Unutamayacağı 12 Söz