HİKAYE
12 Şubat 2019 ( 1133 izlenme )
Reklamlar

Çok haklı bir yazı; Görmüyor musun?Sen yoksan bir eksiğiz diyorlar, gidiyorsun en uzak yerden bile izlemek için 40 TL istiyorlar, hepsini tek tek tanıyorsun biliyorsun hiç biri seni tanımıyor, soğukta donma pahasına maçlarını izliyorsun, hepsi lüks arabasına binip evine gidiyor sen otobüsle dönüyorsun, trilyonlar kazanıyorlar sana bir çay bile ısmarlamıyorlar,
evin her tarafını renkleriyle resimleriyle donatıyorsun oysa beraber çekilmiş hiç bir resminiz yok, tutku aşk sevgi ile bağlanıyorsun hiç satmıyorsun ama onlar üç kuruş fazla para veren takıma gitmekte tereddüt bile etmiyorlar, yetmiyor dönüp sana bide gol atıyor atarken sevinmeye devam ediyor profesyonellik deyip işin içinden çıkıyorlar.
Sen GOOL diye bağırdığında golden başka bir şey olmadığını onların hesaplarına primler yattığını görmüyor musun?

Yani: Büyütmeyin, kırmayın sevdiklerinizi, başkaları bu kadar rahatken, rahatınızı bozduğunuza değmez..

Önerilen İçerikler

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Facebookta Bu Fotoğrafı Paylaştıktan Sonra Küçük Kız Hayatını Kaybetti. Annenin Sözleri Herkesi Göz Yaşına Boğdu Merhaba, ben Hasan. Şimdi on altı yaşındayım ve yurttan kaçmama sebep olan onlarca acı hatıradan biridir bu. Yaşlı Kadının Eli "Sosyal Medyada En En Çok Tıklanan Fotoğraf Oldu" Bakın Sebebi Neydi ARILAR ve SİNEKLER.