KOMİK
30 Mart 2019 ( 2287 izlenme )
Reklamlar

Çapkınlık Yapmak İsterken Dolandırılan Gencin Başına Gelmeyen Kalmıyor. İşte Hem Güldüren Hemde Hüzünlendiren Hikaye

Artık öyle bir duruma geldik ki, acınacak ve ağlanacak halimize güler olduk. Hem böyle komik hemde dramatik bir hikaye dinleyeceksiniz. İşte gerçek bir dolandırıcılık hikayesi
Ne yazık ki ülkemizde sık sık dolandırıcılık olayları oluyor.. İşte genç bir arkadaşımızın başından geçen acayip olaylar silsile.

9 Mart 2019 cumartesi akşamı hormonlarımın etkisi ile çapkınlık yapmaya karar verdim ve Twitter üzerinden numarasını bulduğum çok güzel bir kadın ile iletişime geçtim.. Kadın Kendisinin kadıköy’de yalnız yaşadığını söylüyor ve benden 500 TL istiyordu.. Kendisi ile 3 saat sonra evinde buluşmak için anlaştık.. Kendi arabam olmadığı için metrobüs ile avrupa yakasından kalkıp kadıköye verdiği adrese gittim.. Verdiği adrese ulaşınca kendisini tekrar aradım ama telefonu sürekli meşguldü.. yaklaşık 6-7 kez aramamdan sonra kendisine zar zor ulaşabildim ve kendisine geldiğimi söyledim.. Kadın bana ” Şuan senin için hazırlanıyorum 15 dakika bekle canım ” dedi. 15 dakika bekledikten sonra beni aradı ve evine davet etti.. Twitter hesabında resimlerde goruldugu gibi fiziği ve yüzü gayet düzgün, neyse gectik oturduk bu sırada balkondan balkon kapısını tırmalama sesi geliyor ne oluyor? bu ses ne? dedim kadın bana “köpeğim var sen rahatsız olma diye balkona kitledim” dedi.. Balkon kapısının camından bi baktım Köpek dediği şey arjantin dogosu yani köpek değil tam bir canavar tam bir ayıboğan.


Neyse kadın hemen “canım ödemeyi alabilir miyim” dedi, ben kendisine 500 TL parayı taktim ettim, parayı takdim eder etmez kadın hızlı bir biçimde konuşarak ” bugün kira günüm sen 2 dakika otur burada ben şunu ev sahibine verip gellim” dedi ve apar topar evden çıktı.. Aradan kısa bir süre geçtikten sonra hareketlerinden anladığım kadarıyla gay olduğunu sandığım bir kişi anahtarı ile kapıyı açarak eve girdi.. Yüzüme bakıp bana kadını sordu, kadının kuzeni olduğundan bahsetti ve benim dur dememe fırsat bırakmadan balkonun kapısını açarak köpeği oturduğum odaya yani salona aldı.. Köpek içeri girdikten sonra “sakın kımıldama bu köpek çok saldırgan ve huysuz dedi, ben korkudan put gibi kalmıştım, kımıldayamıyordum bile.. Neyse herhalde halime acımış olacak ki köpeği yanımdan çekerek biraz kendi yanına aldı ve tekrar bana “Sakın hareket etme bu köpek çok güçlü eğer sana saldırırsa tutamam” dedi.. Aradan kısa bir süre sonra “Bence sen daha fazla bekleme git, hem az sonra benim bir arkadaşım eve gelecek onunda pitbull köpeği var, başına bela alırsın” dedi.. Bende o korkunun verdiği baskı ile hiç bir şey diyemeden oturduğum koltuktan ufak ufak kalktım kaplumbağ adımlarıyla kapıdan çıktım..

Kapıdan çıkar çıkmak kadına tekrar ulaşmak istedim ama beni her yerden engellemişti. Ne kendisini arayabildim nede whatsapp’tan yazabildim.

Şimdi ben kandırıldığım için mi yanayım? Yoksa Cumartesi gecesi metrobüsler de süründüğüme mi yanayım? Yoksa 500 TL Paramın gittiğine mi yanayım? Yoksa ” Bu köpek acaba ne zaman beni yemeye başlayacak” diye korktuğuma mı yanayım?

Önerilen İçerikler

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Doğal Beslenme Bu Olsa Gerek :o Hiç Bir Katkı Maddesi Olmayan Beslenme :D Hepsi birbirinden komik ve yaratıcı duvar yazıları 7 ay boyunca bilinmeyen numaralar servisinde çalışan kişinin anlattıklarına inanamayacaksınız ! Evli ve bekar arasında 10 fark.. Hak vereceksiniz...