HABER
09 Nisan 2019 ( 45 izlenme )
Reklamlar

Canlı Yayında Şok Eden İtiraf

Yıllardır her sabah ekranlara gelen Müge Anlı ile tatlı sert adlı tv programında yine dehşet bir itiraf geldi. Olayları çözmek adına Türkiye'nin neredeyse hepsi Müge Anlı ve programının ne kadar başarılı bir şekilde devam ettiğini biliyor. 
Her sabah yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bu sabah flaş bir gelişme yaşandı. Arif Karakollu bu sabahki programda beklenmeyen bir açıklama yaptı. Oğlu 1 Ocak 2018 yılından beri kayıptı ve bu gerekçeden dolayı programa katılmışlardı. Müge Anlı olayı kısa sürede çözerek yine başarılı bir işe imza attı.


 
Arif Karakollu, Müge Anlı İle Tatlı Sert programına karısı ve kızı ile birlikte katılmıştı. Program ilerledikten sonra babadan ilginç bir istek geldi. Anne ve kızın stüdyodan çıkmasını istedi ve milyonların önünde itirafta bulundu.

Olay Av Tüfeği İle Gerçekleşti


 
Müge Anlı, “Engin hayatta mı?” sorusuna Arif Karakollu, “değil” cevabını verdi. Stüdyonun dışına çıkarılmasını istediği karısı ve kızı, sesi duyduktan sonra bağıra bağıra ağlamaya başladı. Olayın devamında ise baba Arif, şu açıklamalarda bulundu;

“Hergün geliyordu, psikolojik sorunları vardı beni sürekli tehdit ediyordu. Daha önce anlatacaktım aslında; eve geliyordu kahvaltısını hazırlıyordum, yemeğini hazırlıyordum her şey normal bir anda delirip bana saldırıyordu. Sürekli işkence yapıyordu ben tüfeğimi askıdan alıp yatağımın altına saklamıştım. Eve gelip huzursuzluk çıkarıyordu. Yine bir gece gelince Azrail kesilmişti! Kapıyı kapatınca tüfekle vurdum onu! Tek kurşunla oracıkta öldü, daha sonra mandıranın kenarına gömdüm oğlumu. Kim olsa aynısını yapardı.”

Şeklinde açıklamalarda bulundu.

Çok Pişmanım

Arif Karakollu, konuşmasının devamında ise çok pişman olduğunu söyledi;

“Çok pişmanım, ama benim de kendimi korumam gerekiyordu. Oğlumun beni cinsel anlamda istismar etmesinden korktum. Canımı kurtarmaya çalıştım. Çocuğumun psikolojisi bozuktu. Benim çocuğum çok iyiydi hiç bir sorunumuz yoktu. Bana yaptığı eziyetleri keşke görseydiniz Müge Hanım. Ben böyle olmasını istemezdim. Vicdanım rahat etmedi. Buraya cinayeti itiraf etmeye geldim”

Diyerek kendini savundu.

Arif Karakollu Tutuklandı

Evlat katili olan baba, itirafının ardından hemen tutuklandı. Helallik isteyerek stüdyoyu terk etti ve kendisini emniyet güçlerine bıraktı. Engin Karakollu, elektrik tesisatçısıydı ve ailesinden kendisini evlendirmelerini istiyordu. Yapılan iddialara göre Engin, evdeki herkese şiddet uyguluyordu. Olayın sonunda ise baba ve oğul arasında tartışma çıktı. Müge Anlı, her zamanki gibi bir olayı daha çözdü ve programının ne kadar başarılı olduğunu bizlere göstermiş oldu.

Önerilen İçerikler

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Boşanma avukatlarından huzurlu bir ilişki için 14 basit tavsiye. Kendini Öve Öve Bitiremedi Ama Daha İlk Soruda, İlkokul Seviyesindeki Bir Soruya Yanlış Cevap Verip Elendi :O Şehit Aybüke Yalçın Öğretmenimizin Söylediği Türkü, Yürekleri Dağladı :'( İğneden İpliğe Her Şeye Zam