KOMİK
13 Şubat 2019 ( 422 izlenme )
Reklamlar

Bir Öküzle Birlikte Olduğunuzun 5 İşareti


1- Aşkım seni beş dakikaya arıyorum yanımda bir arkadaşım var şimdi işle alakalı çok önemli bir şey var deyip telefonu kapıyorsa.

( Bu tarz durumlarda saf erkeklerimizin çoğu telefonu kapatmayı unutur ve konuşmalar şu şekilde devam eder “ Kanka dün gece maçı izledin mi? Bayern çok net üç gol pozisyonu kaçırdı.” “Yaa abi yanlış oyunlar kuruluyor yanlış transferler yapılıyor. Ben takımın başında olsam ben yapmam o hataları”) Evet memleket kurtarıyorlar çünkü zaten onlar o pozisyonu konuştukları için takım yarın 5. Sıradan üçüncü sıraya yerleşecek hııı evet 🙂


2-Sen gel aşkım bende kapıda bekliyor olacağım seni diyor ama gittiğinde onu hala uyuyor olarak buluyorsan.

Erkeklerin çoğundaki koruma iç güdüsü malum. Ama nedense uyurlarken veya sizi bir yere gönderdikleri ve beklettikleri zama sizi çok acayip güçler korur. Siz buna vurdumduymazlık diyor olabilirsiniz ama o pişisik güçleriyle sizi koruyor! Normal zamanda sokakta elinizi bırakmadan yürüyen adam uyuya kalmış olamaz mı canım ? Ama lütfen hadi anlayışlı ol biraz.


3- Seni arıyor daha sonra elinde uğraştığı şeye dalıp seninle konuşmuyorsa

Günün bir vakti seni arıyor iki cümle konuşuyor sonra susuyor değil mi? Daha da kötüsü sen kendi kendine konuşmaya başlıyorsun ve sanki sen onu aramışsın gibi o sadece tepki olarak “hı hı evet” diyor değil mi .Bir süre konuştuktan sonra “Aşkım sen beni dinlemiyor musun “ dediğinde ise saçmalama eee sonra diyor değil mi? Evet arkadaşım şu an sen=ben.  Kapat suratını telefonu sonra da aradığında açma da aklı başına gelsin bir.


4- Romantik bir cümle kurarken ona “Seni çok seviyorum” dediğinde “Bende kendimi çok seviyorum” diyor değil mi?

Erkeklerimizin ortak özelliği: Gelişmiş bir yetenek olarak onlara doğal komiklik verildi sanmaları. Ama heyy yo huh hu beni dinle. Yok öyle bir şey. Komik falan değilsin ayrıca sen bu cümleleri kurdukça benim gerinerek sana kafa atasım geliyor tatlı şey haberin var mı J Bir takım gecikmiş tepkiler verebiliriz ama bu cümleyi duyduğumuzda hepimizin tepkisi standart “ SALAK”.


5- Çok heyecanlı bir şey anlatırken bir anda susup kalıyor ve TV’de gördüğü bir şeye dalıp gidiyor değil mi?

Ahh ahh maalesef hepsi böyle. Her an dağılmaya hazır olan ilgileri ve dağıldıktan sonra bir daha asla geri gelmeyen o eski halleri.Bir anda insanın tüm hevesin adeta kursakta bırakıp, onları öldürme istediğini düşündürmeye çalıştırabilirler. (Bir keresinde buna benzer bir olay yaşadık sevgilimle, çay kaşığı ile öldürmeye çalıştım onu. Düşünün nasıl bir çaresizlikse. Bir de çay kaşığı yani? 

Önerilen İçerikler

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Adamın Dibisin Evin Direğisin Baba ..! Boğa Fıkrası Nasrettin hoca dalgın dalgın yürüyormuş… Annem Yokken / Annem Varken !