Reklamlar

Bir Okul Müdürünün Yarı Yıl Mesajı. Güzel ve Anlamlı Bir Mesaj Olmuş

"OKUL MÜDÜRÜNDEN VELİLERE GÖNDERİLMİŞ YARI YIL TATİL MESAJI

Sayın velilerimiz çocuklarımızın bu tatil sürecinde bocalamamaları için evinizde onlara okul ortamı oluşturun.Çocuklarınız okuldaki davranışlarını evlerinde de sergileyebilsinler.

Mesela ayakkabı izlerini duvara çıkarabilsinler, evinizde ki masalara dolaplara kazıyarak sevgililerinin isimlerini yazabilsinler, girdikleri her odanın ışıklarını açık bırakabilsinler, yedikleri içtikleri her şeyin kabuklarını gelişi güzel atsınlar, evinizdeki cihazlara zarar verebilsinler, yüksek sesle garip garip sesler çıkarabilsinler.

Çocuğunuz tüm bunları yaparken gayet sakin davranın onlara sakın kızmayın hele hele sakın vurmaya kalkmayın. Alimallah çocuğunuzun psikolojisi falan bozulur!

Şurada 15 gün 1 veya 2 çocuk idare edeceksiniz. Aylar boyu yüzlerce çocuk değil ki az sabır. Bakın psikoloji önemli bozulursa düzelmez.

Güzel bir tatil geçirmeniz dileğiyle."

Bu mesaj gerçekten var mı yok mu,çok da önemli değil....Ancak şu kesin,bu mesaj,okulu,öğretmeni hep eleştiren, öğrencisine toz kondurmayan velilere söylenmek isteneni hiciv yoluyla gayet güzel anlatıyor...
Reklamlar

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Harvardlı Psikologlardan Çocuğunuzun Kişiliğini Geliştirmek İçin 6 İpucu