İLGİNÇ
14 Nisan 2019 ( 119 izlenme )
Reklamlar

Bir Erkeğin Bir Kadında Etkileyici Bulduğu En Önemli Özellikler

Bir erkeğin kadınlardaki en çekici bulduğu önemli özelliklerini sizler için sıralıyoruz. İşte erkeğin kadınlarda bulduğu en çekici özellikler sıralaması
1) Kibarsınız
İnsanlardan karşılık beklemeden hareket edersiniz. Her zaman gülümsersiniz hatta düşmanınıza bile kucak açarsınız. Doğanızda kötü olmak yoktur. Etrafınızdaki birçok insan mutluluklarını size borçludurlar.


2) Sadıksınız
Bulunduğunuz noktanın farkındasınız. Size gönlünü gerçekten açmış birine gerçekten içten bir şekilde bağlanıyorsunuz. Sevgiden dolaylı olarak gelen sadakatinizi karşınızdaki kişiye mutlaka hissettiriyorsunuz.

3) Bencil değilsiniz
Önceliğiniz başkalarıdır. Almaktan ziyade vermekten hoşlanırsınız. Başka insanları bu kadar düşünürken, çoğu zaman kendinize zaman ayırmayı unutuyor, kendi duygularınızı öteliyorsunuz. Üzülmeyin, kıymet bilen bir erkeğin gözünde, bu yönünüz oldukça kutsal gözükecektir.4) Zarifsiniz
Dengeli ve zarif olmanın bir kadın için öneminin farkındasınız. Kendine saygısı olan ve farkındalıklı bir kadın olarak, sofistike bir insansınız. İnsanları davranışlarınızla ve ağırbaşlılığınızla etkilemeyi biliyorsunuz. Başınız her zaman diktir.5) Tutkulusunuz
İstediğiniz şey için elinizden geleni yapıyorsunuz. Hedefinizin büyük veya küçük olması hiç önemli değildir. Hedefinize ulaşmak için çok çalışıyorsunuz. Birçok insana göre çok daha disiplinlisiniz. Aynı zamanda sevgi söz konusu olduğunda da bu tutkuyu dışa vurabiliyor, sevdiğiniz zaman tamamıyla kalpten seviyorsunuz.

6) Destekçisiniz
Her zaman arkadaşlarınıza destek olursunuz. Sadece iyi anlarda değil, mutsuz veya başarısız oldukları zamanlarda da onların yanında olmayı bilirsiniz ve bunu daima hiçbir karşılık gözetmeksizin yaparsınız. İşte tam da bu sebeple sizin desteğe ihtiyacınız olduğu zamanlarda, o arkadaşlarınızı etrafınızda görememe ihtimaliniz çok yüksektir.

7) Sezgiselsiniz
Arkadaşlarınıza veya birlikte olduğunuz kişiye karşı yoğun duygular besliyorsunuz. Onlar sizden bir şey gizledikleri zaman siz hemen fark ediyorsunuz. Her zaman ne hissettiklerini, onlar söylemese bile, davranışlarından, hareketlerinde, ses tonlarından anlıyorsunuz.

8) İyi hissettiriyorsunuz
Etkileyici bir kadın olarak çoğu şeyden korkmuyorsunuz. En zoru durumların bile altından kalkabiliyorsunuz, diğer insanların sormaya çekindiği soruları sorabiliyorsunuz. Bu nedenle enerjiniz etrafınızdaki insanların kendilerini iyi hissetmelerine sebep oluyor.

9) Dürüstsünüz
Zaman zaman fazlasıyla dürüst oluyorsunuz. Bazen doğruları söylerken ister istemez ciddileşebiliyorsunuz. Bu durum özellikle birisi size veya sevdiğiniz birine zarar verecek bir yalan söylediği zaman ortaya çıkıyor.

10) Israrcısınız
Doğru olduğuna kesinlikle emin olduğunuz bir gerçeğin üstünü sırf birileri rahat etsin diye kapatmıyorsunuz. Doğru bildiğinden şaşmaz bu tavır, özellikle kaliteli erkeklerin ilgisini oldukça fazla cezbeden bir duruştur.

11) Sevginiz farklıdır
Birçok insan size bir teşekkür borçlu. İnsanları çok güzel seviyorsunuz ve onların hayatlarını güzelleştiriyorsunuz. Kimisi bunun farkında olarak size minnet duyuyor ancak birçok insan sizin gibi birine sahip olmanın neden önemli olduğunun farkında bile değil.

Şu bir gerçek ki, sevdiğiniz erkek veya diğer insanlar sizin sevginize sahip oldukları için çok şanslılar…

12) Seçicisiniz
Karşı cinste saygı uyandıran bir başka özellik ise hayır diyebilme yeteneğidir. Kendi belirlediğiniz çizgilerin dışına çıkmayarak hayır demesini biliyor, ilişkileriniz konusunda seçici ve ağırbaşlı davranıyorsunuz. Bu durum çoğu erkeği korkutsada, kaliteli erkekleri yüksek derecede etkileyici bulduğu bir özelliktir.


Kaynak: http://filoji.com/erkeklerin-bir-kadinda-etkileyici-buldugu-12-ozellik/?fbclid=IwAR09rpeqZ-TY_BIuZCJYeSe4rsqmGEuf_2PVctU0pOBrZ887Zk_bgmXxG7E

Önerilen İçerikler

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Çocuğunuzun Depresyonda Olduğunu Gösteren 13 Sessiz İşaret Milli Piyango çekilişinde kafalar karıştı Bilim Adamları Psikolojimizi Yavaşça Yıkan 12 Olayı açıkladı 4 Yaşındaki Yeğenine El Sallarken İdam Edilen Majid Kavousifar