BURÇLAR
17 Ağustos 2018 ( 3021 izlenme )
Reklamlar

BİR BURÇ SİZE ÇOK SİNİRLENİRSE NELER YAPAR?

Burçlar sinirlendiği zaman çok değişik tepkiler gösterebilir. Kimisi sessiz kalıp öfkesini içinden yaşamayı tercih eder, kimisi bağırır çağırır, kimisi de her şeyi kırıp dökebilir. Peki burçlara göre sinirler ve tepkiler nasıl oluyormuş;

KOÇ: Eğer bir Koç burcunun nefretini kazandıysanız işiniz biraz zor. Hırsına kolayca yenilen bu ateş grubu burçları sizi alt etmek için elinden geleni yapar.

BOĞA: Bir Boğa burcunu kızdırmak için oldukça büyük bir şey yapmış olmanız gerekli, Sabırlı olmasıyla nam salan bu burçlar sizi kibriyle ezmeyi tercih eder.

İKİZLER: Sizi laflarıyla dövecek olan İkizler burcunun siniriyle uğraşmanız gerçekten çok zor. Gözlerinden alev saçarken söylediği her kelime beyninize balyoz gibi iner.

YENGEÇ: Duygusallığı ve alınganlığı ile bilinen Yengeç burcu emin olun sinirlendiği zaman siz her ne kadar tartışmaktan uzak durmak isteseniz de elinden kurtulamazsınız.

ASLAN: Bir aslanla karşı karşıya kalmayı ne kadar istemezseniz bir Aslan burcuyla da en az o kadar istemezsiniz. Size kükremesi ise an meselesi!

BAŞAK: Sabrını son zerresine kadar harcayan Başak burçlarını kızdırmak gerçekten zordur. Ancak kızdıkları zaman da emin ol gözlerinden ne kadar sinirlendiğini kolayca anlayabilirsiniz.

TERAZİ: Terazi burcu her ne kadar dengeli davranmaya çalışsa da size olan kızgınlığı asla geçmez ve sizi görmemezlikten gelir.

AKREP: İntikam duygusuyla nam salmış Akrep burçları size gerekli dersi vermek için öncelikle sessiz kalmayı tercih eder. İntikamı her zaman sessiz olmuştur. Dikkat!

YAY: Yay burcunun ne eline ne de diline düşün, eğer haklı olduğuna inanıyorsa elinden geleni ardına koymaz ve adeta sizi hayattan bezdirir.

OĞLAK: Her zaman mantıktan yana olan Oğlak burçları eğer sizi sevmiyorsa canınıza okuyacak demektir hazır olun. İğneleyici lafları kalbinizi delip geçebilir.

KOVA: Alaycı tavrıyla bilinen Kova burçlarını sinirlendiği zaman belli etmemek için elinden geleni yapsa da sesinin titremesinden sizi umursamayan tavırlarından nasibinizi mutlaka alırsınız.

BALIK: Balık burçları sinirleniyor muydu diye kendinize soruyor olabilirsiniz. Emin olun hem de çok… Sinirden ağlarken yanından uzaklaşmanızı tavsiye ederim.

Önerilen İçerikler

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Göz rengimizin karakterimizle ilgili söylediği 3 şey GÜLMEKTEN ÖLDÜM OKUYUN KESİN Kadınlar ve Burçları… Burçlara Göre Öğretmenler KAN GRUBUMUZUN KİŞİLİĞİMİZE ETKİSİ VAR MIDIR ?