İLGİNÇ
09 Ekim 2018 ( 63 izlenme )
Reklamlar

Bilim Rüyanızda Telepatik Mesaj Gönderebileceğinizi Söylüyor

Bilim Rüyalarımıza müdahale edip istediğiniz kişiyle mesajlaşma yolunu olduğunu söylüyor. Biz değil bunu bilim söylüyor. Bu yöntem gerçekten yapılabiliyorsa eğer, gerçekten çok ilginç bir durum yaşanır. Rüya ile telepati 
Saybrook Üniversitesi Psikoloji Profesörü 1974 yılında rüyada telepati ile ilgili pek çok anektodlar ve bilimsel veriler bulunuyor demiştir.

Telepati kısaca düşünce duygu ve hisleri başka birine beyin gücüyle aktarmaktır.

En son yıllarda yapılan pek çok deney rüyada telepatik veri girişleri ile ilgili olumlu veriler sunmaktadır. Jung'a göre bunu kanıtlamaya zaten gerek yok sürekli gerçekleşen bir durumdur. Carl Gustav Jung'a göre bilinçaltımız telepatik olarak haberleşiyor olabilir. Freud bir konuşmasında telepatinin mümkün olabileceğine dair kapalı da olsa bilgiler verdi.

Telepatik olarak bilgi ve düşünceyi rüyamızda daha kolay aktardığımız düşünülmektedir. Rem uykusu denilen ve en gerçekçi rüyalarımızda bu olayın gerçekleşebileceği söyleniyor. Peki gerçekten rüyalarımızda telepatik olarak haberleşiyor muyuz?

 

Aynı rüyayı gören veya birbirlerinin rüyalarını tamamlayan pek çok olay var. Belki sizde aynı veya benzeri rüyaları biriyle paylaşmış olabilirsiniz. Rüyalar psikolojik olduğu kadar parapsikolojik etkenleri de kendi içinde barındırıyor.

Rus bilimadamlarına göre bilinçaltının sürekli telepatik iletişim yaşadığını söylüyorlar. Sadece insanlarda değil bitkilerde ve diğer canlılarda sürekli bir enerji aktarımı olduğu söyleniyor. Tanımadığımız birine bir anda ısınmamız ve onu sevmemizin nedeni yüksek bilinçaltı telepatisi olabilir mi?

Bilime göre telepatiyi insanlar bir şekilde gerçekleştiriyor olabilirler ve bunu farkında bile olmayabilirler. 


 
Kaynak: http://www.bilgierdemdir.com/2016/11/bilime-gore-ruyamizda-telepatik-mesaj.html

Önerilen İçerikler

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ruhunuz Kaç Yaşında? Ruhunuzun Hangi Dönemindesiniz? Bilim İnsanlarına Göre Pirinci Yanlış Pişiriyoruz.. Arsenik Yiyorsunuz Kötü Niyetli Birisiyle Bir İlişkide Olduğunuzun 13 Kanıtı Süt tozu ile zehirlenen nesiller !