HABER
06 Mart 2018 ( 39676 izlenme )
Reklamlar

BEŞ ÇEŞİT EVLAT VARDIR!

Bu hayatta anne ve babaların en değer verdikleri evlatlarıdır. Evlatlarının hayırlı olması için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.Bu hayatta anne ve babaların en değer verdikleri evlatlarıdır. Evlatlarının hayırlı olması için ellerinden gelen her şeyi yaparlar. Bu yazımızda evlatlar 5’e ayrılmış ve özelliklerine göre sıralanmış.

1) Anne ve babasına asi olan, hayırsız evlat. Bütün ebeveynlerin en büyük endişesi ve korkusudur. Gözünden sakındığı evladının asi olması en büyük imtihanlarındandır.

2) Anne ve babasına asi değildir fakat anne ve babasının dediklerini zorla istemeye istemeye yaparlar. Gönül rızasıyla yapılmayan işin sevabı da az olur veya hiç olmaz.

3) Anne ve babasının dediklerini yapar fakat sonra bu yaptığını onların başına kalkar. Bağırır, çağırır ve anne, babasına eziyet eder. Bunun günahı çoktur, ahirette hesabı çetin olur.

4) Anne ve babasının dediklerini bütün gücüyle, içinden gelerek yerine getirmeye çalışır. Anne ve babasını Cennetin anahtarı gibi görür. Onlara öf bile demez. Böyle hayırlı evlatların karşılığı ahirette inşallah çok iyi olacaktır.

5) Anne ve babası nasıl küçükken onları gözünden sakınmış ve daha ihtiyaçlarını onlar bilmezken karşıladıkları gibi anne ve babasının gönlünden geçeni daha onlar söylemeden yerine getirmeye çalışan evlattır.

Böyle hayırlı evladı Allah herkese nasip etsin. Son iki sınıf evlat gerçekten herkesin duasındadırlar. Allah onların ömürlerini bereketli rızklarını geniş ve gönüllerini ferah tutsun. Fazlından onlara sonsuz ikramlar versin.

PAYLAŞALIM HERKES OKUSUN! – 1 kez PAYLAŞ HERKES FAYDALANSIN!

Önerilen İçerikler

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İnanılmaz İntikam! Velayetİ Kaybeden Anne, İlk Önce Çocuğunu Sonra Kendini Balkondan Attı Adnan Oktar'ın Yüz Kızartacak Şok Kasedi Ortaya Çıktı Tribünlerdeki kadın taraftar sayısı yüzde 100 arttı! En çok kadın taraftar hangi takımda? Annenin Zekice Yaptığı Parola Yöntemi Çocuğunun Kaçırılmasını Önledi.