HABER
31 Mayıs 2018 ( 658 izlenme )
Reklamlar

Bavulda Parçalanmış Bir Şekilde Bulunan Cesetle İlgili Flaş Gelişme

Geçen hafta bir bavul içerisinde bulunan parçalanmış erkek cesediyle ilgili yeni gelişme yaşandı. Parçalanmış cesedin kimliği belli oldu. cesedin Suriye vatandaşı bir erkeğe ait olduğu ve parçalanmadan önce bıçaklanarak öldürüldüğü ortaya çıktı. Bu vahşeti yapan kişi ya da kişilerin kimliğine henüz ulaşılmadı
Başakşehir’de bir gecekondunun bahçesinde bavul içerisinde parçalanmış halde bulunan erkek cesedinin kimliği belirlendi. Cesetin 48 yaşındaki Adham Mahmaud'a ait olduğu öğrenildi. Polis şimdi bavulla cesedi bırakan iki kişiyi yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor.
Başakşehir Güvercintepe Mahallesi Yeniyol Sokak üzerinde bulunan bir gecekondu bahçesinde 3 gün önce gece bir bavul atıldığını gören vatandaşlar durumu polise bildirdi. Habertürk Haber Merkezi'nden Müslim Sarıyar'ın haberine göre, olay yerine giden Başakşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri bavuldan kan geldiğini görünce Olay Yeri İnceleme ve Cinayet Büro Amirliği’ne bilgi verdi.

PARÇALARA AYRILMADAN BIÇAKLANARAK ÖLDÜRÜLMÜŞTÜ

Olay yerine gelen ekipler tarafından açılan bavul içerisinde 40-45 yaşlarında sünnetli bir erkek cesediyle karşılaştı. Başı, kolları ve bacakları gövdeden ayrılmış olan erkek şahsın bıçakla kesilmeden önce göğüs bölgesinden yaklaşık 10 bıçak darbesiyle bıçaklandığı da görüldü.

SURİYELİ ÇIKTI

Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri yaptıkları incelemeler sonucunda parçalanan cesedin Suriyeli Adham Mahmaud'a ait olduğu öğrenildi. Polis şimdi bavulla cesedi bırakan iki kişiyi yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor.

Hürriyet

Önerilen İçerikler

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kanada'da ehliyet sınavı İş kurmak isteyenlere 10 tavsiye: Yeni Bir Göç Dalgası Geliyor! Kötü Muameleye Uğrayan Bir Hayvan Gördüğünüzde Yapmanız Gerekenler