SAĞLIK
02 Ocak 2018 ( 2238 izlenme )
Reklamlar

Bağırsaklarınızı Temizleyen Ev Yapımı Harika Karışım!Bağırsaklarımızda zaman içinde kilolarca atık oluşur, bal ve elma sirkesi ile yapacağımız bu karışım bağırsaklarımızı temizlemeye yardımcı olur.


Bağırsaklarınızı Temizleyen Ev Yapımı Harika Karışım!

Bağırsaklarımızda zaman içinde kilolarca atık oluşur, bal ve elma sirkesi ile yapacağımız bu karışım bağırsaklarımızı temizlemeye yardımcı olur.
Bu ev yapımı karışım sıvı bir içecektir. Çok hızlı şekilde temizleme yapmaz elbette aksine vücudunuzdaki toksinleri, kötü atıkları filtreler sadece vücudun ihtiyacı olan yararlı bakterileri sindirim sisteminizde tutmaya yardımcı olur.

Her evde bulunan ve faydaları saymakla bitmeyen ELMA SİRKESİ. Sadece bağırsağa değil diğer birçok organa da yarar sağlıyor. Sirke alırken şişenin dibinde tortu olanını alın. Bu elma sirkeleri endüstriyel olarak işleme sunulmamıştır ve daha besleyicidir. Doğala en yakındır. Dibindeki tortunun içinde asetobakter ismiyle bilinen bakteri vardır ve bu bakteri oksijeni fermente eder, elma suyunu elma sirkesine dönüştürmüş olur. Elma sirkesi kandaki şeker oranını ve tansiyonu dengeler, bağırsak düzensizliğini düzenler.

Bu karışımın hazırlanışı ve kullanılışı;

Bu karışımı hazırlamak çok kolay. Bahsettiğimiz pastörize edilmemiş elma sirkesi ve organik doğal bal lazım.
Bir bardak dolusu hafif sıcak suyun içine 2 yemek kaşığı organil bal ve 2 yemek kaşığı elma sirkesini ekleyin.
Karışımı bal iyice sıvı hale gelene kadar karıştırın ve sabah veya günün başka bir saatinde tüketin.

Bu sağlıklı bilgiyi mutlaka paylaşın!

Bağırsak sağlığı çok çok önemlidir ve ihmal edilmemesi gerekir. Vücudunuza uygulayacağınız detokslar ve kürler vücudunuzdaki toksinleri doğal yollarla atmanıza yardımcı olacaktır. Bu tarifte de yemeği fazla kaçırdığınızda vücudunuzdaki o sağlıksız ve rahatsız edici histen kurtulmanızı sağlayacak bir karışımı anlattık. Sağlıklı günler diliyoruz!

Arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın lütfen, bilgi paylaştıkça çoğalır.

Önerilen İçerikler

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İçeceğinize Sakın Limon Ekletmeyin Bu Telefonlardan Birini Kullanıyorsanız Kanser Olma İhtimaliniz Çok Fazla Gizli Zayıflama İksirini Sizinle Paylaşıyoruz: Sadece 2 Gün İçinde 5 Kg Verebilirsiniz! Mutlaka okuyun ve okutun…İşte kanseri beslediği söylenen o besin.