Reklamlar

Ayaklarınızı Bu Suda Bekletmek, Vücudunuzda İnanılmaz Değişiklikler Meydana Getirecek

Ayaklarımız vücumuzun en ağır işçileridir. Gün boyu ayakta çalışmalar, yürüyüşler, ayak ağrıları arttırır. Akşam eve geldiğinizde yapacağınız küçük tüyolar gün boyu vücudumuzda biriken zararları yok edecektir. 
Çin refleksoloji sistemi ayaklarımızın doğrudan vücudun önemli sistemlerine ve organlarına bağlanan doğal enerji bölgelerine sahip olduğunu söylüyor. Bu, vücudumuzun, ayaklar veya benzeri bölgeler yoluyla toksinlerden de temizlenebileceği anlamına geliyor.


İyonik Ayak Banyosu
ayak-detoksu-ile-vucudunuzdaki-toksinlerden-kurtulun-8138877
Bu yöntem, güçlü bir kimyasal reaksiyon oluşturmak için elektrik akımı kullanılmasına benzer. Tuz iltihap önleyici görevi görürken, ılık su gözeneklerini açar.

Banyo esnasında iyonlar ayağa emilir ve tüm vücudun zehrinin giderilmesini sağlar. Tuz koyu hale gelirse, bu yöntemin çalıştığı anlamına gelir. İşte çeşitli tuzlar kullanarak yapılan en bilinen detoks tariflerinden bazıları:

MALZEMELER

– 1 su bardağı deniz tuzu

– 1 bardak Epsom tuzu

– 2 bardak kabartma tozu

HAZIRLIK

Bir tencerede biraz su kaynatın, sonra tüm malzemeleri ekleyin ve biraz kaynatın. Şimdi, ayaklarınızı koyacağınız kabı ılık suyla doldurun ve biraz elma sirkesi ekleyin, sonra önceden kaynatılmış karışımı buraya dökün. İyi bir sonuç almak için 30 dakika boyunca ayaklarınızı bekletin. Bu magnezyum seviyenizi arttıracak, derinizi rahatlatıp, vücudunuzu arındıracaktır. Dahi ilk seansta kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz.

Reklamlar

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Doğal Çözümler ile Güneş Lekelerinden Kurtulabilirsiniz