HİKAYE
03 Temmuz 2018 ( 640 izlenme )
Reklamlar

Ağrı’da Kaybolan Küçük Leyla Neden Öldü? Tüm Detaylar Açıklandı

Kayboluşundan 18 gün sonra kaybolduğu dedesinin köyünde cansız bedeni bulunan Leyla Aydemir Neden Öldü? Beklenen açıklamayı Ağrı Valisi Süleyman Elban yaptı;

Ağrı Vali'si Açıkladı, Küçük Leyla'nın Ölüm Nedeni Belli Oldu. Günlerdir her yerde aranan ve dün akşam cansız bedenine ulaşılan küçük Leyla'nın ölüm nedeni belli oldu. 
Ağrı Valisi Süleyman Elban yaptığı açıklamada, "Ölüm nedeni çocuğun 8-10 aç bırakılması. Herhangi darp veya yaralanma izi mevcut değil. Bir vahşi hayvan tarafından yaralama da söz konusu değil. Çocukla ilgili herhangi bir istismar veya tecavüz emaresi yoktur. Kaçırılma şüphesi var" dedi
Ağrı Valisi Süleyman Elban 4 yaşındaki Leyla'nın ölümüne ilişkin açıklama yaptı.

Elban açıklamasında, "18 günlük aramalar sonucunda dün 17.45 itibariyle derede cansız bedeni bulunmuştur. Yapılan otopsi ve değerlendirmeler neticesinde yavrumuzun yaklaşık 8-10 gün içerisinde ölmüş olduğu sonucuna varıldı. Bulunduğu tarihten 2-3 gün önce de dereye bırakıldığı yönünde tespitler mevcut. Ölüm nedeni çocuğun 8-10 aç bırakılması. Herhangi darp veya yaralanma izi mevcut değil. Bir vahşi hayvan tarafından yaralama da söz konusu değil. Üzerinde görülen kırmızı izler güneş yanığı. Çocukla ilgili herhangi bir istismar veya tecavüz emaresi yoktur. Bu sabaha karşı yavrumuzun otopsisi tamamlandı. Cenaze sabah 5 itibariyle aileye teslim edildi, ve yavrumuzun cenazesi defnedildi. Başımız sağ olsun. Gözaltı var ancak şuan açıklıyamıyoruz" ifadelerini kullandı.

Habertürk

Önerilen İçerikler

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

2 Dakikanızı ayırın lütfen 40 Günlük Ayaz Bebeği Hatırladınız Mı? SIR Çok anlamlı bir kısa film.... 1 dakikada çok şey anlatıyor.