HİKAYE
25 Ağustos 2018 ( 73 izlenme )
Reklamlar

93 Yaşındaki Kadın Doğum Gününde Tutuklandı, Sebebi Herkesi Şaşırttı

Simone, arkadaşlarıyla gezmeyi tozmayı seven  93 yaşında sosyal bir kadındı. Herkes onu nazik ve dürüst olarak tanımlar. Ama bir gün kuşku duymaya başladılar. Simone 93 yaşındayken tutuklandı - ve kimse hiçbir şey anlamadı. 

 93 yaşındaki Simone'un aniden sokakta polis tarafından tutuklandığı Maine eyaletinin Maine eyaletinin Augusta şehrinde yapıldı. Komşular, arkadaşlar ve tüm çevre, neler olduğunu anlamadı.

Bir gün Polis kapıyı çaldı
" Bu kendi suçuydu, " diye Facebook yazdı .

Hikaye, 93 yaşındaki kadının, Amerikan polisinin günlük hayatını betimleyen televizyon dizisi "Polisler" in büyük bir hayranı olduğunu söylüyor.

Anne kızı, bu yüzden polisi, annenin doğum gününde bir şaka olarak “istifa etmiş gibi” yapmak için Maine'de ikna etmişti.

Polis Doody, 93 yaşındaki tutuklanması ve onu polis arabasına getirmekten büyük zevk aldı. Simone, polis tarafından alınma ve polis arabalarına gitmenin nasıl bir şey olduğunu bilme şansını yakaladı - tıpkı televizyonda olduğu gibi!


" Yoğun bir programa rağmen annemi uyandırmak için zaman ayıran polise çok teşekkür ederim. O çok memnun bir kadın ve hala “tutuklandığı” gününden bahsediyor

 Öte yandan, çocukluk hayalini gerçekleştirme şansını yakaladı. Şimdi sanırım Maine'deki polise, Simone'ün doğum gününü unutulmaz bir anı yapan büyük bir teşekkür ediyoruz! 

Önerilen İçerikler

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Çok Geç Diye Bir Zaman Yoktur..." Prag’da yapılan keman çalma yarışmasında, Türkiyeyi temsil eden 9 yaşındaki Defne Güngör, Dünya birincisi oldu BİR DELİYE AŞIK OLDUM 53 yaşında e-devlete bakınca babasını buldu. Mahkemelik oldu