BURÇLAR
09 Temmuz 2018 ( 1356 izlenme )
Reklamlar

9 - 15 Temmuz Haftalık Burç Yorumu

KOÇ:  Bu hafta 13 Temmuz Yengeç Yeniayı ve Güneş Tutulması etkileri altında. Kaybetmekten korktuğun şeylere daha sıkı sarılıyorsun. Bırakmayı düşünmediğin biri ya da bir şeyin üzerine uzun uzun düşüneceksin. Hayatının belli noktalarının değişme ihtimali senin farklı yönlere gitmeni engelliyor. Bir zaman önce seni mutlu eden şeylerin önemsizleştiğini fark edebilirsin. Yerini bambaşka duygular aldı ve bu haftadan itibaren sen yepyeni bir insan haline geldin. Bir geçiş kapısındasın ve değişim için biraz daha zamana ihtiyacın var. Koç Burcu iş ve kazancında bu hafta büyük farklılıklar yaşanmıyor. Kişilik yapısı ve davranışları bozuk bir insanla aranda gerilim yaşanıyor. Uzak durmanı tavsiye ediyoruz. Koç Burcu aşk hayatında bu hafta belirgin problemler yok. Partnerini anlamaya ve onun gözünden dünyaya bakmaya çalışıyorsun. 


BOĞA: Bu hafta 13 Temmuz Yengeç Yeniayı ve Güneş Tutulması etkileri ile sınanıyorsun. Bir konuyu şiddetle savunuyor olabilirsin. Özellikle de şu dönemde. Ancak bunun ilerleyen zamanlarda sana verebileceği zararı da düşünmelisin. Riskli yatırımlar için pek uygun bir haftada değilsin. Aile içi düzen ve ilişkilerle ilgili keskin uçlu yeni konuların gündeme geleceğini belirtmeliyiz. Bir davanın içinde yer alabilir ya da şahit olabilirsin. Boğa Burcu iş hayatı ve kazancında bu hafta daha neler yapabilirim sorusunu soruyorsun kendine. Birikimini artırmanın yeni yollarını arayacaksın. Özel hayatında güven temalı ilişkilerde yer almak istiyorsun. Zaten evliysen eşini belli konularda sorgulayabilirsin. Bunu yaparken kırıcı olmamaya gayret göstermelisin.

İKİZLER: Bu hafta 13 Temmuz Yengeç Yeniayı ve Güneş Tutulması etkileri ile farklı bir döngüye giriyorsun. Bir süredir devam eden bir iş veya ilişki konusunda karar vermek gerekiyor. Yön belirleme esnasında sana yardımcı olabilecek birçok kişi olmasına rağmen sen kendi bildiğin şekilde karar vereceksin. İyi de edeceksin. Çünkü ne yaşadığını ve istediğini en iyi sen bilebilirsin. Bu hafta iş ve kazançla ilgili sana yük olan, yavaşlatan ve herhangi olumlu etkisi olmayan ne varsa yolundan söküp atmak isteyeceksin. Bunu yaparken acele etmemek iyi olur. Zira zarar görebilirsin. Hayatına giren yeni biri varsa gelişmeler sana çok hızlı gelebilir. Düşünerek adım atmak isteyeceksin. Evliliklerde eşler birbirleriyle farklı deneyimler yaşıyor. Hiç bilinmeyen yönler keşfediliyor. Cinsel hayatınız renkleniyor. 

YENGEÇ: Bu hafta 13 Temmuz Yengeç Yeniayı ve Güneş Tutulması etkileri senin evinin tam ortasında. Maddi konular ön planda. Bir süredir beklettiğin bir finans durumuna hız veriyorsun. Banka, kredi, borç gibi durumlara açık bir döneme giriyorsun. Yatırım, ev değişikliği gibi durumları bir süre ertelesen iyi olur. Aile içindeki huzursuzluklara sebep olabilecek basit şeylere takılmamaya bak. Kendini bilinmedik şekilde huzursuz hissedebilirsin. Kısa vadeli işlerde yer almak istemeyeceksin. Sana gelir getirecek, emin olduğun, uzun süreli kazançlara yöneliyorsun. Bu yöndeki tüm girişimlerin başarılı olacak. Yengeç Burcu aşk hayatında bu hafta duygusal dengen pek iyi sayılmaz. O nedenle ilişkine yaklaşırken temkinli ol diyoruz. Ertelediğin bazı konuşmaları yapmak için bir süre beklemeli ya da hiç yapmamalısın. 

ASLAN: Bu hafta 13 Temmuz Yengeç Yeniayı ve Güneş Tutulması etkileri sana hem sıkıntı hem rahatlık veriyor. Her türden duygunun akışı ile biraz bocalıyorsun. Ama şu ara çok mantıklı hareket edeceksin. Duygularını arka planda götürmek işine yarayacak. Böyle durumlarda sessiz kalmak ve verilebilecek tepkileri ertelemek en iyidir. İşte sen de bunu yapıyorsun. Bir süredir devam eden yarım kalan bir iş tamama eriyor. Kendini hafta ortasından itibaren daha iyi hissedeceksin. Maddi anlamda biraz endişelisin. Şimdilerde değil ama ilerleyen günlerde ona da çözüm gelecek. Karşına çıkan güzel kazanç fırsatları seni endişelerinden kurtaracak nitelikte. Bu anlamda şanslısın. Aslan Burcu aşk hayatında bu hafta gidecek olan gidiyor, kalacak olan kalıyor. Bu anlamda çok net kararlar alınıyor.

BAŞAK: Bu hafta 13 Temmuz Yengeç Yeniayı ve Güneş Tutulması etkileri yakın çevre ile olan ilişkileri harekete geçiriyor. Öyle veya böyle devam eden bazı şeylerde yeni tartışma konuları ele alınabilir. Sen pek uzatmak istemesen de aklına takılanlar ve sorduğun sorular uzamasına neden oluyor. Uzun vadeli planlarında değişiklikler var. Kısa vadelileri uygulamaya koyuyorsun. Çıkmak istediğin bir seyahate eşin, partnerin veya bir aile bireyi engel olmak istiyor. Ama sen ne yapıp edip o seyahate çıkacaksın. Bu hafta aynı zamanda hayatından çıkarmak, bırakmak istediğin şeyler için son derece uygun bir hafta. Maddi konulardaki gelecek endişelerin hiç bitmiyor. Ne kadar kazanırsan kazan daha fazla kazanmak isteyeceksin. Başak Burcu aşk hayatında eski aşkların depreşmesi olasılığı çok yüksek görünüyor.

TERAZİ: Bu hafta 13 Temmuz Yengeç Yeniayı ve Güneş Tutulması etkileri ile ruhsal bir dönüşüm yaşıyorsun. Çok eskide kalan bir konuda yeniden umut tohumları ekiliyor. Bunun için yüzleşme cesaretine sahip olman gerektiğini biliyorsun. Zamanı olduğunu düşünerek bir süre daha bekleyeceksin. Bu hafta bu konuda önemli olan ilk adımı atıyorsun. Kendine olan güvenin orta seviyelerde. Yaptığın bazı hatalar her şeye bir adım geç kalmana neden oldu. Bunun etkilerinden hızla kurtulacaksın. Hafta ortasında bir şeyi bitirip başka bir şeyi başlatıyorsun. Terazi Burcu aşk hayatında ertelenen duygularla buluşuyor. Yanı sıra eski bir düşmanlık alttan alta canlanıyor. Seni üzen birinin tekrar ortaya çıkması ve işlerine engel olması olası görünüyor.

AKREP: Bu hafta 13 Temmuz Yengeç Yeniayı ve Güneş Tutulması etkileri takıntı yaptığın konuları aşmanı sağlıyor. Hayata temiz sayfalar açıyorsun. Şu aralar giderlerin artabilir. Alışverişlerde harcamalara biraz daha dikkat etmekte fayda var. Fark ettiğin bazı şeyler ve görmek istemediğin bazı insanlar var. İfadelerinde açık ve kararlarında ısrarlısın. Gereken yüzleşmeleri yapıyorsun. Kalabalık bir akraba veya arkadaş ortamında gerilen havayı sen sakinleştireceksin. Yapmayı düşündüğün bir şey üzerine iş birliği yaptığın kişiye dikkat etmeni öneririz. Aslında sen de ona pek güvenmiyorsun. Özellikle laf vermemen gereken insanlar var çevrende. Akrep Burcu aşk hayatında bu hafta farklı bakış açıları var. Geçen haftaya kadar çok sevdiğini düşündüğün insana karşı soğuyabilirsin. Ya da tam tersi olabilir. Kararlarını Yeniay Etkileri sonrası almanı öneriyoruz. 

YAY: Bu hafta 13 Temmuz Yengeç Yeniayı ve Güneş Tutulması etkileriyle kişisel isteklerine önem vermeye başlıyorsun. Hayatla ilgili bakış açını yeniden gözden geçireceksin. Üzerine düşündüğün konular hakkında ne yapacağına karar vermek için uygun bir zaman değil. Bu haftayı sakin kalarak geçirmende yarar var. Yeniayla birlikte yoğun ruhsal değişim etkileri altına giriyorsun. Diğerlerinden gelebilecek kazançları yeni yatırımlar üzerine değerlendireceksin. Ortak yürütülen işlerde önemli gelişmeler yaşanıyor. Senin veya karşı tarafın sözleşmeyi fesh etme olasılığı var. Bu süreçte başkalarından etkilenmemek daha doğru olur. Cesaret edemediğin o şeye hiç girme derim. Şu sıralar elindekiyle yetinmen en iyisi olacaktır. Yay Burcu aşk hayatında bu hafta askıda kalan konular hakkında net kararlar alınıyor. 

OĞLAK: Bu hafta 13 Temmuz Yengeç Yeniayı ve Güneş Tutulması etkileri beklediğin gelişmeleri beraberinde getiriyor. Diken üstünde olduğun bir konu olumlu yönde çözüme kavuşuyor. Bununla birlikte bir dönüm noktasına geliyorsun. Hayatında bir dönem kapanarak yeni bir döneme adım atacaksın. Belki şu an bunun farkına varmayabilirsin. İlerleyen zamanlarda daha da netleşecek. Sendeki seni fark edeceğin ruhsal geçişler ediniyorsun. Bir süre sonra eski senden eser kalmayacak. Kaygılandığın, korktuğun kısır döngülerinin sadece düşünceden ibaret olduğunu fark edeceksin. Yapman gereken şey sadece harekete geçmek. Bunu da şu zamanda yapıyorsun sevgili Oğlak Burcu. Aşk hayatında aynı yönde değişime uğruyor. Seni anlayan, algılayabilen insanlarla birliktelik yaşayacaksın.

KOVA: Bu hafta 13 Temmuz Yengeç Yeniayı ve Güneş Tutulması etkileri bazı şeylerin farkına varmanı sağlıyor. Tanıdığını sandığın insanların sözleri ve gerçek yüzleri seni yıpratabilir. Hayat tarzına hiç uymayan bir bakış açısı geliştirebilirsin. Ancak bu şekilde özgür olman ve kendin gibi hareket etmen mümkün görünmüyor. Bırak onlar değişsin sen aynı kal. Kişiliğinden bir şey kaybetme. Bu hafta hayatını bir tarafı gölge, bir tarafı güneş gibi görebilirsin. Kabullenmen gereken bir durum var. Onu kabullenebilirsen her şey daha güzel olacak, emin ol. Üzerine gitme ve kendine de ona da zaman tanı. Şartları zorlamamanda fayda var. Aslına bakarsan geçmişe kalın bir çizgi çekerek, önündeki zamanı iyi değerlendirebilirsin. Gelecek müjdeli bir haber buna imkan tanıyor. 

BALIK: Bu hafta 13 Temmuz Yengeç Yeniayı ve Güneş Tutulması etkileri yüzeysel şeylerden kurtulmanı sağlıyor. Hayatındaki şeyleri önem derecesine göre sıralıyorsun. Alışkanlıklarını değiştirmeni isteyen insanlara ve şartlara izin vermeyeceksin. Yakın zamanda yaşanan bazı değişimlere ayak uydurmakta zorlanabilirsin. Özel yaşamında seni zorlayan biri varsa ondan kurtulmak isteyeceksin. Bunu yaparken vicdanını dinlememelisin. İşte o vicdan denen şeyi bu tip insanlar çok iyi kullanıyorlar. Balık Burcu bu hafta yapman gereken şey, şartların getirilerine ayak uydurmaya çalışmak ve detaylara takılmamak olmalı. Yol üzerindekiler de önemli elbet ama sonuç odaklı ilerlersen her konuda başarı elde edebilirsin. Balık Burcu aşk hayatında büyük değişimler yaşanmıyor. 

KAYNAK: kadinlarduysun.com


Önerilen İçerikler

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

DOĞUM TARİHİNİZE GÖRE HANGİ BİTKİSİNİZ? Burçların İllallah Dedirten Özellikleri Doğum Ayınız Sağlık Ve Karakterinizi Etkilemektedir Duygusal Zekası ve Hisleri Kuvvetli İnsanlarda Görülen 11 Özellik