BURÇLAR
02 Ocak 2018 ( 11072 izlenme )
Reklamlar

3 Hayvan Testi: İlk Hangi Hayvanı Gördünüz? Her Hayvanın Farklı Bir Anlamı Var
Dikkatinizi en çok çeken hayvanı seçtiyseniz aşağıdan ne anlama geldiğini okuyun ve sizinle uyumlu olup olmadığını inceleyin!

1. KÖPEK

Kırmızı daire ile işaretlenen kısmı göz, sarı daire ile işaretlenen kısmı ise burum olarak düşünürseniz beyaz kaplı bölgenin bir köpeği andırdığını göreceksiniz. En önce köpeği farkeden bireylerin en büyük özelliği olaylara geniş bir çerçeveden bakabilme yetenekleridir. Karşılaştıkları olayları ve insanları tek bir yönleriyle değil, genel olarak yönüyle değerlendirerek bir kanıya varmanın daha doğru olduğunu düşünürler. Bulundukları ortamda genellikle önder konumdadırlar. Gereksiz detaylarla uğraşmak onlara yersiz gelir. Olayın ve kişilerin özüne odaklanmanın esas olduğunu düşünürler.
2. KEDİ

Yukarıda kırmızı daire ile işaretlenen kısmı göz, sarı daire ile işaretlenen kısmı ise kedi tasması olarak hayal ederseniz siyahh bir kedi göreceksiniz. Eğer sizin bu resimde ilk gözünüze çarpan hayvan kedi ise, siz dengeli olmanın önemine inanan bir insansınız. Hem hayalci hem de sorumluluklarını bilen birisiniz yani ne gereğinden fazla detaycı ne de, gereğinden fazla hayalcisiniz. Hayatın zorlu gerçekleriyle yüzleşebilecek cesaretiniz olduğu gibi, çocuksu tuttuğunuz saklı bir tarafınız daha var. Bu halinizle diğer insanlardan ayrılmaktasınız.

3. FARE

Yukarıda kırmızı ok ile gösterilen kısımdaki fare, sizin ilk dikkatinizi çeken hayvan ise, bu oldukça dikkatli ve detaycı biri olduğunuz anlamına gelmektedir ve ilk olarak fareyi görenler bu testte azınlık kısmı oluşturmaktadırlar. Detaycı ve plancı yapınız sizi olaylara ve kişilere yaklaşırken iyice düşünmeye itiyor. Bu sebepten ötürü, diğer insanlara çabuk güvenmeyip, kendinizi hemen açmamanız gayet olasıdır. Hayatınıza aldığınız insanlara konusunda da oldukça seçici olmanız hiç şaşırtıcı değil. Ayrıca bir karar almadan önce bunu etraflıca düşünerek doğru olan seçimi yapmak için ekstra çaba sarfediyorsunuz.

http://filoji.com

Önerilen İçerikler

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

KAN GRUBUMUZUN KİŞİLİĞİMİZE ETKİSİ VAR MIDIR ? Duygusal Zekası ve Hisleri Kuvvetli İnsanlarda Görülen 11 Özellik Nuray Sayarı Mart 2018 Aylık Burç Yorumları Güzelliğe ait sırlar isminizde gizli.Şimdi isminizi test edin