HABER
07 Kasım 2018 ( 1576 izlenme )
Reklamlar

1 Yaşındaki Çocuğu Öğretmeni Fark Etti Ama Kurtarılamadı

Kreşte yemek yedikten sonra fenalaşan 1 yaşındaki bebeğin solunumu durdu. Öğretmeni bebeğin farkına vardı ama maalesef bebek kurtarılamadı.
BURSA'nın İnegöl ilçesindeki kreşte yemek yedikten sonra uyuyan 1 yaşındaki Melisa Tuana Memiş, solunumu durarak hayatını kaybetti. Kreşteki öğretmenin, kucağına aldığı bebekle koşarak yola çıkıp, yoldan geçen ambulansa bebeği teslim etmesi, güvenlik kameralarına yansıdı.
İkisi de çalışan Melike- İbrahim Memiş (40) çifti, üçüncü bebekleri Melisa Tuana'yı Burhaniye Mahallesi Kemalettin Samipaşa Caddesi üzerindeki kreşe teslim etti. Saat 14.00 sıralarında yemek yedirilen bebek, uykusu gelince, kreş çalışanları tarafından dinlenme salonundaki yatağa yatırıldı. Uyuduktan bir süre sonra istifra eden bebeğin solunumu kesildi. O sırada içeriye giren kreş öğretmeni, moraran bebeği kendine getirmek istese de başarılı olamadı.

Öğretmen, kollarındaki hareketsiz duran bebeği alıp kreşten koşarak yola çıktı ve o sırada başka bir hastayı taşıyan ambulansın önüne geçerek, bebeği sağlık görevlilerine teslim etti. Melisa Tuana bebek ambulansla götürüldüğü Devlet Hastanesi Acil Servisi'nde yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Olayı öğrenip hastaneye koşan özel bir şirkette çalışan anne Melike Memiş ile bir mobilyacıda çalışan baba İbrahim Memiş, acı haberle gözyaşına boğuldu. Fenalaşan anne Melike Memiş'e aynı hastanede müdahale edildi.

Yavuz YILMAZ/İNEGÖL (Bursa), (DHA)

Önerilen İçerikler

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yanlış Duymadınız, Yüzüne Çimento Enjekte Ettirdi :o Havuzda Korkunç Olay. Anneanne Ve 3 Yaşındaki Torunu Havuza Düştü Ve Eş Cinayetinde İğrenç İddialar. Kayınpederim Koynuma Gel dediğinde, Kaynanam Buna Güldü Binlerce Suriyeli Harekete Geçti. "Akın Akın Ülkemize Geliyorlar"